Aquapark Wrocław

Aquapark Wrocław jest do dziś jednym z najlepszych i najchętniej odwiedzanych parków wodnych w Europie, a jednym z największych obiektów rekreacyjno-sportowym w Polsce.

Aquapark Wrocław istnieje od lutego 2008 roku. Jest do dziś jednym z najlepszych i najchętniej odwiedzanych parków wodnych w Europie, a  jednym z największych obiektów rekreacyjno-sportowym w Polsce. Do dyspozycji naszych gości pozostają wypełnione atrakcjami Baseny Rekreacyjne, Basen Sportowy o wymiarach olimpijskich, nowoczesną i wielofunkcyjną strefę Fitness, Saunarium, a w nim kompleks saun i łaźni wraz z ogrodem oraz baseny zewnętrzne.

Kompleks basenów rekreacyjnych to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy poszukują relaksu i aktywnego wypoczynku, ale także beztroskiej rozrywki. Na pierwszą grupę czekają cztery głębokie jacuzzi i zewnętrzny basen solankowy, a na drugą – basen z falami, zewnętrzny basen rekreacyjny, leniwa rzeka, zapierające dech w piersiach zjeżdżalnie.

W wyjątkowej scenerii Saunarium można oczyścić ciało i umysł, zregenerować siły i nabrać energii do działania. Czekają sauny fińskie suche, łaźnie parowe, biosaunę, łaźnię kamienną, sauny z aromaterapią. Atutem kompleksu jest największy w Polsce ogród saunowy pełen harmonijnie zaaranżowanej zieleni.

W obiekcie znajduje się także profesjonalnie wyposażone centrum fitness, na które składa się siłownia o powierzchni niemal 700 metrów kwadratowych oraz strefa fitness z szeroką ofertą zajęć grupowych.

Najmłodszych zapraszamy do korzystania z dedykowanej dla nich strefy – Dziecięcej Zatoki, czyli basenu przeznaczonego dla rodziców z małymi dziećmi. Po szalonym dniu spędzonym w Aquaparku, zapraszamy do skorzystania z restauracji, w której można zjeść zdrowy i smaczny obiad.

 

Galeria

Więcej miejsc