Hotel Scandic Wrocław

Scandic Wrocław oferuje 164 komfortowe , klimatyzowane pokoje z następującym wyposażeniem: bezpłatny Internet bezprzewodowy, telewizor LCD, telefon, mini bar, zestaw do kawy i herbat, bezpieczny kosz do segregacji odpadów.

Scandic Wrocław jest położony w centrum Wrocławia, zaledwie 1 km od Rynku, w niedalekiej odległości od centrum handlowego Arkady Wrocławskie. Dworzec Główny jest oddalony o 300 metrów od hotelu, a lotnisko im. Mikołaja Kopernika o 15 km. W niedalekiej odległości od hotelu znajduje się Opera Wrocławska, Filharmonia, Teatr Muzyczny Capitol oraz Teatr Polski. Pierwsza sieć hotelowa odznaczona certyfikatem EU ECOLABEL.

Scandic Wrocław posiada Centrum Fitness z mini siłownią i sauną oraz bogatą ofertą SPA. Rowery i kije do Nordic Walking są dostępne bez opłat. Bezpłatny WiFi na terenie całego hotelu. Scandic Shop otwarty 24 godziny/ 7 dni – świeże kanapki, sałatki, zimne i gorące napoje, artykuły pierwszej potrzeby, pamiątki. Hotelowy parking i garaż podziemny posiadają łącznie 90 miejsc. W garażu znajduje się stacja do ładowania pojazdów na napęd elektryczny.

Opis: Convention Bureau-Wrocław

Galeria

Więcej miejsc