Galeria Miejsce

Miejsce to przede wszystkim galeria kartki i plakatu. Jasną i nowocześnie zaaranżowaną przestrzeń wypełnia pozytywna energia rysunków Andrzeja Tylkowskiego.

Klienci znajdą je na kartkach, plakatach, kubkach, zeszytach, zakładkach i w kalendarzach. Można równteż wybrać jeden z projektów Andrzeja Tylkowskiego i złożyć zamówienie indywidualne - na plakat, obraz, naklejki ścienne lub badzik. Dodatkową ofertą jest bogaty wybór książeczek dla dzieci - z ciekawą grafiką i tekstem.

Czytać, leżeć, medytować

To także przyjazne i przytulne Miejsce do bycia. Na wielkich, miękkich poduchach kolorowej antresoli czas płynie w zwolnionym tempie. Można siedzieć, leżeć, czytać, medytować. Można myśleć albo zupełnie bezmyślnie roztrwonić czas. Lista możliwych aktywności jest tu z założenia otwarta. 

Na Miejscu można kupić kartkę, wypisać ją z pomocą kolekcji miejscowych cytatów, a także kupić znaczek i wrzucić kartkę lub list do miejscowej skrzynki pocztowej. Miejsce oferuje także największy we Wrocławiu wybór rodzimych herbat ziołowych i suszone na słońcu orzechy i owoce. Do tego kwas chlebowy i wyciskane na miejscu soki z owoców.

Galeria

Więcej miejsc