Apartamenty LAS/Akademik LAS

Komfortowe, nowoczesne mikroapartamenty dla 1 lub 2 osób oraz pokoje rodzinne zaledwie 10 minut piechotą od centrum Wrocławia.

Akademik zlokalizowany jest w centrum miasta, blisko Rynku i największych uczelni – PWr, UWr, Wyższa Szkoła Filologiczna, Uni Przyrodniczy, ASP itd.

Ołbin jest bardzo urokliwą dzielnicą ze starymi kamienicami oraz parkami – w naszym sąsiedztwie znajduje się malowniczy Park Tołpy, Park Świętej Edyty Stein, ogród botaniczny, odnawiany Skwer Skaczącej Gwiazdy, a 10 minut spaceru dzieli studentów od Wyspy Słodowej. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe (<5 min pieszo).

LAS to 7-mio kondygnacyjny budynek, który został przez nas gruntownie wyremontowany, nie pozbawiając go uroku kamienicy. Wewnątrz znajduje się podwórko z miejscami parkingowymi, przestrzenią dla studentów, zadaszoną rowerownią. Do dyspozycji jest 97 mikroapartamentów, a łącznie mogą zamieszkać u nas 154 osoby – wystarczająco dużo, by znaleźć w szerokim gronie przyjaciół, a jednocześnie tyle, by zachować kameralność i atmosferę wspólnoty, o którą będziemy aktywnie dbać. Właściciel akademika realizował wcześniej inwestycje m.in. w hotele czterogwiazdkowe, stąd duży nacisk na jakość wykończenia pokojów oraz odpowiednią obsługę mieszkańców.

W ofercie mamy 7 typów mikroapartamentów do wyboru, jedno lub dwuosobowych. Każdy mikroapartament ma łazienkę oraz aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, mikrofalówkę, czajnik elektryczny, płytę indukcyjną oraz podstawowy zestaw naczyń. Studenci mogą też za dodatkową opłata wykupić pościel, poszewki oraz ręczniki. Wynajem jest na określone okresy roku akademickiego lub semestrów. Uiszcza się opłatę za czynsz i eksploatacyjną, czyli za media, internet i wywóz śmieci.

Co miesiąc studenci będą informowani mailowo o konieczności płatności i będą dokonywać jej przez swój internetowy panel mieszkańca. Studenci mają dostęp do recepcji, klubokawiarni i pralni. W akademiku znajduje się pralnia i recepcja.

Obiekt jest monitorowany i posiada ochronę. Obecnie pracujemy też nad bistro w klubokawiarni. W cenie najmu mieszkańcy mogą korzystać z przestrzeni wspólnych, wspólnej kuchni, wypożyczać gry planszowe, PS4, a także sprzęty do sprzątania: odkurzacz, wiadro z mopem, deskę do prasowania. Na podwórku znajduje się też zamykana rowerownia.

Galeria

Więcej miejsc