Arena Gigantów – Park Rozrywki Stadion Wrocław

Arena Gigantów, czyli 3840 metrów kwadratowych rozrywki i zabawy. Na Stadionie Wrocław działa wielki parków rozrywki dla dzieci i dla dorosłych

Arena Gigantów to kilkadziesiąt różnych dmuchańców. Wiele atrakcji nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych: duże zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, ruchome połykacze dzieci, skoczne kule Wipe Out, zamki do skakania, plac zabaw active center, miękka górka i wiele przeszkód do pokonania.

Wśród gigantycznych dmuchańców czekają: podwodny świat z wielką ośmiornicą i żarłocznym rekinem, ekologiczna farma ze stadem wiejskich zwierzątek, czy dżungla zwierząt z dzikimi okazami i wielkim tygrysem.

W zależności od wieku i potrzeb, każdy znajdzie coś dla siebie. Od malucha przez większe dzieci po dorosłych. To rodzice - korzystając z podpowiedzi animatorów  decydują, z których atrakcji może korzystać ich dziecko. To pierwsze miejsce we Wrocławiu, w którym całe rodziny mogą brać udział w zabawach, pokazach, śmiesznych konkurencjach, logicznych układankach i wielkich grach.

  • Atrakcje dla dzieci
  • Strefa malucha:
  • Strefa giga-gier
  • Atrakcje specjalne 

Największa Atrakcja Areny Gigantów – aż 100 metrów toru z przeszkodami, aż 8 stromych zjeżdżalni  i możliwość wyścigu parami lub drużynami na czas. To tutaj dziecko ma szanse pokonać swojego rodzica!

Dodatkowo gigantyczne, trudne do pokonania  kule, mega piłkarzyki , zmiatacz rodeo, tor wyścigowy.

Arena Gigantów czynna jest codziennie w godz. 10.00 – 20.00. Wjazd od Al. Śląska1, brama D. Atrakcja zlokalizowana jest na 1 poziomie krytego parkingu wielopoziomowego. Dla klientów dostępny jest bezpłatny parking.

Galeria

Powiązane wydarzenia

Więcej miejsc