galeria TYC ART

Data utworzenia: 2016-11-12

Prezentujemy i sprzedajemy: design, szkło użytkowe i artystyczne, malarstwo. Zapraszamy do tworzenia „dżemów” muzycznych, warsztatów bajki magicznej, komiksu.

galeria TYC ART Intryguje Cię TO COŚ? Zapraszamy do Galerii TYC ART na „Terenowe obserwacje zjawiska zwanego sztuką w świecie nieznośnie ponowoczesnym”. To nieustająca Akcja Artystyczna w poszukiwaniu isTOty, otwarta na człowieka, improwizację i eksperyment. W miejscu, które tworzą ludzie z pasją: artyści sztuk wizualnych, designerzy, aktorzy, pisarze, architekci.

Poszukujemy. Obserwujemy stany artystycznego skupienia. Głęboko przeżywamy. Eksponujemy i sprzedajemy sztukę na sztuki - malarstwo, design, szkło użytkowe i artystyczne. Zapraszamy profesjonalistów i amatorów do współuczestniczenia w procesie twórczym podczas „dżemów” muzycznych, warsztatów bajki magicznej, komiksu, pantomimy, szkła, malowania murali, projektowania zabawek i innych eksperymentalnych działań kreatywnych.  Kolejną odsłoną Akcji Artystycznej "Terenowe obserwacje..." będzie międzykulturowy projekt "Modlitwa", realizowany w Galerii oraz przestrzeni przejścia Ruska 46.

A przez cały rok co drugą sobotę tworzymy wraz z dziećmi i artystami reprezentującymi różne dziedziny sztuki Komiks, który jest pretekstem do wypowiedzi artystycznej na temat dobra i zła.

Galeria

galeria TYC ART w social mediach

Więcej miejsc