To miejsce z kartą turystyczną do 13% taniej!

Hard Rock Cafe

Hard Rock Cafe – marka kultowa nie tylko dla fanów rocka

Lokal to nie tylko kolejne miejsce z muzyką na żywo, ale przestrzeń, która w unikalny sposób łączy restaurację, sklep z rockowymi gadżetami i scenę muzyczną. Atmosferę tworzy tu również kolekcja wyjątkowych pamiątek.

Na ścianach wiszą między innymi płaszcz Jimiego Hendrixa czy mikrofon Elvisa Presleya. Hard Rock Cafe  mieści się w zabytkowej kamienicy pod adresem Rynek 25.

Na gości czeka przestrzeń o powierzchni blisko 700 m kw., która na dwóch kondygnacjach pomieści ponad 160 gości. Będą oni mogli skorzystać z restauracji, sceny muzycznej, sali VIP i dwóch barów. Menu jest przyjazne zarówno dla miłośników klasycznych mięsnych smaków, jak i dla wegetarian.

Nie lada gratką dla gości lokalu jest Rock Shop. Można w nim kupić koszulki i bluzy z logo Hard Rock Cafe Wrocław, kolekcjonerskie piny, a nawet biżuterię.

Pierwsza restauracja sieci Hard Rock Cafe powstała w 1971 roku w Londynie. Obecnie na całym świecie pod tą marką działa 180 restauracji, 24 hotele i 11 kasyn. W Polsce lokale Hard Rock Cafe są - oprócz Wrocławia, także w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Galeria

Więcej miejsc