To miejsce z kartą turystyczną do 10% taniej!

Karczma Rzym

Karczma Rzym to zielone, urokliwe miejsce na granicy Wrocławia. Można tu dobrze zjeść, a po posiłku odpocząć w nadzwyczajnych okolicznościach przyrody. Na miejscu jest także pensjonat, w którym można przenocować.

W Karczmie Rzym jest zielono i urokliwie. Mamy dwa unikatowe miejsca. Jednym z nich jest Karczma Rzym, a drugim Straszny Dwór.

Karczma mieści się w starym budynku po pałacowych zabudowaniach gospodarczych, natomiast Straszny Dwór to kompleks trzech oryginalnych przeniesionych z Zatonia serbołużyckich domów przysłupowych, popularnie zwanych „szachulcowymi”, zbudowanych w 1810 roku.

W Karczmie Rzym można najeść się do syta oraz przespać się w pokojach naszego pensjonatu lub po posiłku spacerkiem przejść przez park do jednego z przytulnie urządzonych pokoi w Strasznym Dworze. Oba obiekty wyposażone są w unikatowe przedmioty od lat wyszukiwane przez właścicieli.

Dla miłośników zabaw zorganizujemy niezapomniane przyjęcia. Posiadamy Dużą Salę, która doskonale nadaje się na zorganizowanie przyjęć weselnych. W zakamarkach Karczmy usytuowane są mniejsze sale, idealne do zorganizowania kameralnych przyjęć rodzinnych lub imprez firmowych.
Dla osób lubiących łono natury mamy park, w którym zorganizujemy imprezę przy grillu, a dla dzieci jest plac zabaw.

Galeria

Więcej miejsc