Kompleks Hotelowo-Rekreacyjny GEM

Gem to kompleks hotelowo-rekreacyjny, w skład którego wchodzą: hotel oraz boiska, korty, pływalnia

Gem to kompleks hotelowo-rekreacyjny, w skład którego wchodzą: hotel, kryta pływalnia, 7 kortów ziemnych oraz kort centralny z trybunami, hala tenisowa, certyfikowane boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, boisko treningowe, dwa boiska do piłki plażowej oraz „Strefa Relaksu” z saunarium, salą fitness i halą sportową.

Do dyspozycji gości jest również bogate zaplecze gastronomiczne: restauracja, oranżeria z wyjściem na hotelowe patio z ogródkiem letnim oraz przepiękne tereny zielone przygotowane do organizacji imprez plenerowych.

W hotelu GEM jest 67 przytulnych i nowoczesnych pokoi utrzymanych w ciepłych, kremowo - brązowych barwach. Do dyspozycji: pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe oraz dwa apartamenty – razem 134 miejsca noclegowe.

Standardowe wyposażenie każdego pokoju to: funkcjonalne meble, telewizor LCD, telefon, sejf, minibar, elegancka i komfortowo wyposażona łazienka z prysznicem lub wanną, suszarką do włosów.
W każdym pokoju są jedno duże łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze łóżka. Posiadamy pokoje z niezależnie sterowaną klimatyzacją (tylko część pokoi jest klimatyzowana).

Galeria

Więcej miejsc