Miejska Dżungla

Miejska Dżungla to miejsce dla każdego, kogo interesuje świat zwierząt.

Nie jest to zwykła wystawa – łączy w sobie możliwość podziwiania egzotycznych zwierząt z nabywaniem wiedzy na ich temat, a przede wszystkim daje możliwość bezpośredniego obcowania z nimi.
 
Jest to wspaniałe źródło rozrywki, ale także wiedzy i niezapomnianych doświadczeń! Tutaj na własnej skórze przekonasz się, czy wąż jest śliski, zobaczysz jak żyje małpia rodzina. Włochate pająki, duże węże, ale także kolorowe ptaki i ciekawskie wiewiórki - wszystko to i wiele więcej dostępne w zasięgu ręki! Każdy znajdzie coś dla siebie! 
 
Zapewniamy możliwość zwiedzania pod nadzorem opiekunów zwierząt, jak i organizujemy zajęcia tematyczne, które są doskonałym uzupełnieniem szkolnych lekcji przyrody. Wszystkie zwierzęta w naszym egzotarium mają zapewnione odpowiednie warunki oraz są objęte stałym nadzorem opiekunów i lekarza weterynarii z Kliniki Weterynarii SKVET.
 
Nasi mieszkańcy pochodzą z różnych stron świata. Mamy 9 okazów z Afryki, 8 z Azji, 9 z Ameryki Południowej, 3 z Ameryki Środkowej, 4 z Ameryki Północnej, 4 z Australii i 1 z Europy.

Galeria

Więcej miejsc