Sportwerk Hotel

Czterogwiazdkowy Sportwerk Hotel łączący komfort i wysoki standard usług. To najlepszy wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku…

Sportwerk Hotel**** najlepszy wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku… To hotel łączący komfort i wysoki standard usług z położeniem w spokojnej okolicy, w Biskupicach Podgórnych koło Wrocławia. Malowniczy widok na zabytkowy pałac, na ogrody różane i park pałacowy zachęcają do spacerów i odpoczynku na świeżym powietrzu. To tylko 10 km od Wrocławia, 16 km od Centrum miasta, 500 m od autostrady A-4. Wnętrza zaprojektowane z najwyższą starannością, w oryginalnym pałacowym stylu.

Sportwerk hotel został przygotowany zarówno dla Gości biznesowych, jak i dla Gości indywidualnych, którzy odnajdą tutaj prawdziwą oazę spokoju o krok od dużego miasta. Z tą myślą przygotowaliśmy specjalne pakiety biznesowe, romantyczne pakiety dla dwojga i wiele innych. W stylowych wnętrzach restauracji serwujemy dania kuchni polskiej i europejskiej.

Nasi kucharze dbają, aby posiłki były smaczne, zdrowe i wykwintnie podane. Bogate menu oraz specjały naszej kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Organizujemy: wesela, komunie, chrzciny, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, bankiety, spotkania tematyczne. Nasze sale konferencyjne wyposażone są w nowoczesny sprzęt umożliwiający profesjonalne prowadzenie szkoleń i konferencji.

Klimatyzowane sale sprzyjają prywatnym i służbowym zebraniom oraz spotkaniom rekrutacyjnym. Pobyt w spa&wellness pozwoli Państwu choć na chwilę wytchnienia w natłoku spraw codziennych, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Zapraszamy do skorzystania ze strefy saun i jacuzzi, licznych masaży i zabiegów kosmetycznych.

Galeria

Więcej miejsc