The Granary – La Suite Hotel Wrocław *****

Data utworzenia: 2015-10-19

Pięciogwiazdkowy hotel mieści się w XVI-wiecznym spichlerzu w centrum Wrocławia, 500 metrów od Rynku. To 47 luksusowych apartamentów.

Hotel The Granary mieści się w XVI-wiecznym spichlerzu w centrum Wrocławia, 500 metrów od Rynku.

Hotel oferuje 47 luksusowych apartamentów, wellnes - siłownie, masaż, sauna, jacuzzi, usługi biurowe, prywatnego szofera, bezpłatny Internet, prywatny parking.

Cztery kategorie pokoi, które można dostosować dla potrzeb najbardziej wymagających gości:    

Pokoje typu Executive: 

Zróżnicowane rozmiary (od 34-45 m2), układy i aranżacje. Pokoje z elementami szklanego dachu lub ceglanymi ścianami. W każdym pokoju znajduje się strefa dzienna, strefa do pracy i strefa wypoczynku.    

Pokoje typu Garden: 

Powierzchnia od 33-41 m2, usytuowane w najniższej, zabytkowej części hotelu, w których zachowane zostały oryginalne ceglane ściany i sklepienia. W każdym pokoju znajduje się strefa dzienna, strefa do pracy i strefa wypoczynku. Pokoje te mają wyjście na prywatny taras z ogródkiem, w wyposażeniu znajduje się komplet mebli ogrodowych.    

Pokoje typu Premium Suite: 

Powierzchnia od 38-50 m2. Duże, przestronne apartamenty z elementami przeszklonego dachu. W każdym pokoju znajduje się wyraźnie oddzielona strefa dzienna, strefa do pracy i strefa wypoczynku.   

Pokoje typu Deluxe Suite: 

Powierzchnia od 60-85 m2. Dwupoziomowe ekskluzywne apartamenty usytuowane na najwyższej kondygnacji hotelu. Strefa wypoczynku znajduje się dolnej kondygnacji, natomiast górna część to pokój dzienny z aneksem kuchennym, zwieńczony przeszklonym dachem. Każda kondygnacja posiada osobną łazienkę.

Do dyspozycji trzy sale konferencyjne. 

Szczegóły

  • 47 pokoi

  • 94 łóżek

  • wifi
  • zwierzęta
  • parking
  • restauracja
  • dostosowany dla niepełnosprawnych

Galeria

The Granary – La Suite Hotel Wrocław w social mediach

Więcej miejsc