1. urodziny Centrum Aktywności Lokalne (CAL) przy Chopina

Będzie to okazja do zapoznania się z ofertą kulturalną i edukacyjną placówki. Wśród atrakcji znajdą się m.in. bezpłatne warsztaty, wystawa i wykład.

W ramach obchodów pierwszych urodzin Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul. Chopina 9A przygotowano spotkanie dla dzieci, rodzin i seniorów, które podsumuje roczną działalność CAL.

Będzie to okazja do zapoznania się z ofertą kulturalną i edukacyjną placówki. Wśród atrakcji znajdą się m.in. bezpłatne warsztaty, wystawa, wykład poświęcony historii polskiego banknotu od 1794 r, a przede wszystkim spotkanie z Liderami Projektów, czyli osobami, które przygotowują ofertę dla mieszkańców. Jednym z liderów są dzieci ze szkoły 36 z Chopina.

Będzie można zobaczyć prace dzieci (rysunek, ceramika) spotkać się z zuchami i harcerzami. Przygotowano dwie dwie wystawy, w tym prac artysty Rafała Werszlera z okazji 100-lecia niepodległości Polski oraz wystawę obrazów olejnych członkiń Akademii Sztuki Uniwersytetu trzeciego wieku.

Chętni będą mogli zagrać w szachy i brydża.

Wszystkich poczęstujemy kawą, herbatą i ciastkami.

Zostań liderem

To nie wszystko, jeśli masz pomysł na warsztaty, lub cykliczne spotkania, przyjdź i podziel się nim z przedstawicielami. Może będzie to początek owocnej współpracy.

Wstęp wolny.

Szczegóły wydarzenia:
facebook.com

Galeria

Powiązane wydarzenia