3. edycja Street Meet we Wrocławiu

Na scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu odbędą się zawody formacji tanecznych dzieci i młodzieży.

27 kwietnia 2019 roku odbędzie się trzecia edycja Street Meet, organizowanego przez wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie i Szkołę Tańca Flashdance z Wrocławia. 

Na scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu odbędą się zawody formacji tanecznych dzieci i młodzieży. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dorośli natomiast będą mogli zmierzyć się w kategoriach takich jak Breakdance czy Hip-hop. Na nich z kolei czekają gratyfikacje pieniężne. Możemy już potwierdzić, że zgłaszają się tancerze z takich krajów jak Maroko, Albania, Niemcy, Czechy czy Słowacja.

W jury zasiądzie czołówka Polskiej sceny tanecznej:

Reprezentantka ekipy Co jest crew, specjalistka w stylach Street Dance, House
i Hip-hop – Ewa Bielak,

Członek zespołu Funky Masons, Dj, konferansjer eventów tanecznych, specjalista w Bboyingu – Bartek Urbanowicz,

Specjalizujący się w Bboyingu reprezentant grupy Crate of Wax – Nikita Wasilewicz.

Wydarzenie poprowadzi Rademenez-Radosław Blonkowski tańczący Freestyle, natomiast o oprawę muzyczną zadba DJ Tamaryan-reprezentant ekipy Potok Funka. Artyści wzbudzają rosnące zainteresowanie na rynku tanecznym nie tylko specjalistów z Europy, ale również wśród tancerzy ze Świata.

Wstęp na widownię jest zupełnie darmowy, jednak na tych, którzy zechcą wspomóc Fundację, będą czekali wolontariusze. Udział w turnieju w I Bloku to wpisowe 30 zł za osobę, natomiast II Blok-bitwy taneczne to wpisowe 10 zł za osobę.

Dochód będzie w całości przeznaczony na realizacje marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Wydarzenie można śledzić na bieżąco w serwisie Facebook.

Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem lub przez formularz zgłoszeniowy na stronie www.flashdance.pl do 19 kwietnia 2019 r. Po tym terminie, jeżeli w przypadku wolnych miejsc, będzie można się dopisać do list startowych na miejscu.

Galeria

Powiązane wydarzenia