Impreza odwołana. 38. PKO Wrocław Maraton

​38. PKO Wrocław Maraton z powodu epidemii koronawirusa został odwołany i przeniesiony na kolejny rok.

Impreza odwołana

​38. PKO Wrocław Maraton z powodu epidemii koronawirusa został odwołany i przeniesiony na kolejny rok. W najbliższym czasie na stronie internetowej biegu - wroclawmaraton.pl zostanie udostępniona możliwość zwrotu pakietu startowego przy całkowitej rekompensacie wpisowego.

38. PKO Wrocław Maraton odbędzie się 20 września 2020 r. Biegacze tym razem wystartują w Kątach Wrocławskich, natomiast linię mety przekroczą na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Prawdziwa rewolucja czeka wrocławski maraton. Impreza „wróci do korzeni”. Podobnie, jak w dziesięciu pierwszych edycjach Maratonu Ślężan (w latach 1983–1992), część trasy 38. PKO Wrocław Maratonu zostanie wyznaczona poza granicami Wrocławia.

Biegacze wyruszą w trasę o 9.00, z Rynku w Kątach Wrocławskich, metę przekroczą zaś na torze żużlowym Stadionu Olimpijskiego w stolicy Dolnego Śląska. Na dodatek, po raz pierwszy w polskim środowisku biegowym, mieszkańcy Wrocławia dostaną możliwość bezpłatnego ukończenia maratonu. Każdy z uczestników programu Nasz Wrocław 365, który zaznaczy odpowiednią opcję przy rejestracji, otrzyma zwrot kosztów udziału w 38. PKO Wrocław Maratonie po przekroczeniu linii mety.

Szczegóły wydarzenia:
wroclawmaraton.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia