4. Bieg dla Hospicjów

Pierwszy z wrocławskich biegów w 2019 r. startuje już 2 marca. Podczas otwarcia sezonu z Wroclaw Marathon Team w trasę wyruszą uczestnicy 4. Biegu dla Hospicjów

Pierwszy z wrocławskich biegów w 2019 r. startuje już 2 marca. Podczas otwarcia sezonu z Wroclaw Marathon Team w kompleksie Stadionu Olimpijskiego w trasę wyruszą uczestnicy 4. Biegu Dla Hospicjów.

– To już kolejna edycja imprezy charytatywnej (organizowanej razem z Fundacją Hospicyjną), z której cały dochód zostanie przekazany na potrzeby pacjentów wrocławskich hospicjów – informuje Wojciech Gęstwa, dyrektor MCS Wrocław.

Dystans biegu będzie wynosił 4 kilometry. Bieg dla Hospicjów będzie także okazją do pierwszego spotkania Grupy Biegowej Wroclaw Marathon Team - spadkobiercy programu "I Ty możesz zostać maratończykiem". W ramach Grupy wszyscy chętni będą przez kolejne 6 miesięcy przygotowywać się do ukończenia 37. PKO Wrocław Maratonu, zaś czas uzyskany podczas Biegu dla Hospicjów pozwoli na przypisanie uczestnikom odpowiedniego programu treningowego.

Informacje o terminie rozpoczęcia zapisów na Bieg Hospicjów 2019 zostaną podane przez organizatorów wkrótce.

Galeria

Powiązane wydarzenia