8 tygodniowy Kurs Mindfulness MBLC we Wrocławiu

Organizatorzy zapraszają na 8 tygodniowy kurs uważności MBLC - Mindfulness Based Living Course

Organizatorzy zapraszają na 8 tygodniowy kurs uważności MBLC - Mindfulness Based Living Course (Życie w oparciu o zasady Mindfulness). Kurs jest treningiem umysłu, podczas którego, uczysz się krok po kroku jak pracuje umysł, czym jest uważność i jak wnosić ją do swojego życia.

W trakcie kursu czeka Cię również całodzienny warsztat pogłębiający praktykę uważności. Uważność jest sposobem otwarcia się na doświadczanie swojego Życia w pełnym jego wymiarze, w każdym momencie i chwila po chwili w obecności i akceptacji. Nasze życie składa się z chwil i często, zupełnie nieświadomi tego jak to się dzieje, czujemy że ucieka nam ono przez palce, pędzi, a my pędzimy wraz z nim od zadania do zadania. Uważność poszerza samoświadomość i dzięki niej lepiej rozumiemy działanie umysłu, ciała i naturę emocji oraz myśli, co pozwala nam poszerzyć perspektywę i cieszyć się życiem. Kurs uważności ma charakter praktyczny i to Twoje własne doświadczenie stanowi oparcie dla procesu nauki. Wsparciem w tym procesie jest grupa, wraz z którą odkrywać będziesz jak działa umysł, w bezpiecznej atmosferze zaciekawienia i życzliwości. Kurs ma charakter szkoleniowy i rozwojowy, nie jest to psychoterapia.

Aby uczestniczyć w programie nie jest potrzebne żadne wcześniejsze przygotowanie i doświadczenie w praktyce uważności. Korzyści z regularnej praktyki mindfulness: -lepsza umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach -złagodzenie psychosomatycznych objawów związanych ze stresem -lepszy kontakt z własnymi emocjami -umiejętność uważnej obserwacji i radzenia sobie z trudnymi emocjami, uporczywymi myślami, niepokojem i zamartwianiem się -większa zdolność koncentracji uwagi -zwiększenie pewności siebie i samoakceptacji -zwiększenie zdolności relaksu -lepsze relacje z innymi ludźmi -wzrost radości życiowej, wewnętrznej równowagi i dobrostanu Start: 17 września, zakończenie: 5 listopada 2019 wtorki o godz. 18:00, w Poruszenie Joga, ul.Norwida 22/4, Wrocław Koszt kursu: 850 zł Ilość miejsc jest ograniczona! Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 250 zł. ZNIŻKA: Po tym terminie: 850 zł Ostateczny termin pełnej płatności: 2.09.2019 Zgłoszenia przez formularz - po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą.

Formularz:

Kontakt:: Ania +48 664 023 870 , Ola +48 737 462 946

Szczegóły wydarzenia:
mblc.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia