Additive Manufacturing Meeting 2019

Program konferencji AMM 2019 skierowany jest do osób i instytucji, które są zainteresowane rozwojem w obszarze technologii przyrostowych.

Centrum Zaawansowanych Technologii Wytwarzania (CAMT-FPC) i Wydział Mechaniczny Politechniki Wrocławskiej zapraszają do udziału w trzeciej edycji wydarzenia Additive Manufacturing Meeting (AMM 2019), które odbędzie się we Wrocławiu w dniach 18-19 września 2019. Głównym celem spotkania jest budowa platformy wymiany wiedzy i doświadczeń między ośrodkami naukowo-badawczymi i przemysłowymi w obszarze technologii AM.

Program konferencji AMM 2019 skierowany jest do osób i instytucji, które są zainteresowane rozwojem w obszarze technologii przyrostowych. Główny akcent wydarzenia położony jest na aspekt technologiczny i wdrożeniowy. Od 2019 roku wydarzenie AMM ma status konferencji, co wiążę się z możliwością publikacji artykułów.

W ramach tegorocznej edycji studenci, doktoranci oraz młodzi naukowcy (w wieku do 35 lat) mają możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w rozwoju technologii przyrostowych podczas sesji plakatowej w drugi dzień konferencji. Niezmiennym pozostaje możliwość nawiązania kontaktu między przedstawicielami uczelni i ośrodków badawczych a przemysłem. Doskonałą okazją będzie sesja networkingowa, która odbędzie się wieczorem, pierwszego dnia konferencji.

Uczestnictwo w konferencji możliwe jest w charakterze prelegenta, partnera bądź uczestnika. 

Szczegóły wydarzenia:
3dmeeting.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia