Akademia wystąpień publicznych online

Poczuj się pewniej podczas wystąpień publicznych i dowiedz się, jak lepiej prezentować się na scenie.

Poczuj się pewniej podczas wystąpień publicznych i dowiedz się, jak lepiej prezentować się na scenie. Czy na myśl o wystąpieniu publicznym dopada Cię panika, a ciało przechodzą ciarki?

W głowie pojawia się: „Nie potrafię”, „Nie chcę”, czy „Nigdy w życiu”? Jak dobrze to wszyscy znamy, prawda? Niewątpliwie stres związany z zaprezentowaniem się przed innymi sprawia nam trudność, a badania pokazują, że nawet 75% ludzi boi się przemówień publicznych! Dodatkowo w obecnych czasach, gdy tak wiele wystąpień przenosi się do Internetu, kolejną barierą staje się brak umiejętności obsługi urządzeń technicznych: kamery, mikrofonu, oświetlenia i tła.

Ale czy to znaczy, że nie mamy na to wpływu i tak musi zostać? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą informację – przemawianie publiczne jest umiejętnością. Można wyćwiczyć tak jak na przykład naukę pływania. Po prostu nie nauczysz się pływać nie wchodząc do wody. Dlatego zapraszamy Cię do rozwoju swoich umiejętności występowania publicznego podczas webinaru „Akademia Wystąpień Publicznych Online”.

Korzyści:

  • Poniesiemy jakość Twoich wystąpień i prezentacji siebie 
  • poczujesz się pewniej występując i będziesz świadomy tego co robisz dobrze 
  • otrzymasz sugestie do poprawy i dalszego rozwoju 
  • obniżysz poziom stresu tak, abyś traktował wystąpienia jako wyzwanie, a nie koniec świata 
  • dzięki praktycznym ćwiczeniom otrzymasz od nas spersonalizowaną informację zwrotną, którą możesz wdrożyć zaraz po spotkaniu.

Przygotowano interaktywny webinar z przemawiania i występowania publicznego. W trakcie zajęć uczestnicy zapoznają się również z aspektami technicznymi wideokonferencji, poznacie techniki jak pracować z głosem oraz jak wspierać swój przekaz mową ciała.

Będziecie też mieli okazję wygłosić krótkie przemówienia. Ale bez obaw - nasze spotkania charakteryzuje swobodna i wspierająca atmosfera. Warsztaty są dostępne dla każdego, kto chce poznać tajniki skutecznego przemawiania publicznego. A jest to umiejętność, której można się nauczyć. My zaświadczamy, że może być też przyjemnością! Wymagany sprzęt: komputer lub inne urządzenie multimedialne ze sprawną kamerą i mikrofonem Inne wymagania:

Prowadzący: Magdalena Szmajdzińska, Anna Drygała, Jan Sosna

 

Szczegóły wydarzenia:
krzywykomin.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia