Akademia Youtubera – Ruda

Organizatorzy zapraszają na kolejną odsłonę naszego kultowego kursu Akademia Youtubera, który poprowadzi Ruda.

Organizatorzy zapraszają na kolejną odsłonę naszego kultowego kursu Akademia Youtubera, który poprowadzi Anna Maksymiuk-Szymańska znana w świecie twórców internetowych jako Ruda.

O warsztatach

Chcesz stworzyć własny kanał na YouTube i dowiedzieć się, jak go skutecznie prowadzić? Interesują Cię vlogi i chciałbyś/-ałabyś rozwinąć umiejętności autoprezentacji, tworzenia scenariuszy filmów i montażu? Podczas warsztatów przejdziemy przez proces zakładania kanału na YouTube, tworzenia angażujących treści wideo oraz korzystania z narzędzi dostępnych na tej platformie. Omówimy także kwestie konkurencji i promocji kanału.

Kurs online na platformie Zoom
Terminy spotkań: 9.04., 16.04., 23.04., 30.04., godz. 17:00-18:30
Warsztaty są przeznaczone dla osób w wieku 13-18 lat
Zapisy: przez formularz dostępny poniżej
Kontakt:
Warsztaty poprowadzi Anna Maksymiuk-Szymańska (Ruda)
Uczestnik jest zobowiązany do wypełnienia i przesłania w formie skanu (lub zdjęcia) karty zgłoszenia. Pobierz ją klikając tu. 

Uwaga! W sytuacji złagodzenia obostrzeń, kurs odbędzie się w formie spotkań stacjonarnych w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym FAMA przy ul. Bolesława Krzywoustego 286 (Psie Pole).

Anna Maksymiuk-Szymańska

Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim i Wrocławskim, z wykształcenia dziennikarka, projektantka, specjalistka ds. Public Relations. Od roku 2011 aktywnie działa w sieci tworząc pierwszą w Polsce telewizję internetową dla kobiet Babskie.TV oraz pierwszy w Polsce vlog o szyciu handmade: Co za Szycie. Autorka książek „Co za Szycie”, „Fashion Notes”, „Mamo, Uszyj mi”, „Uszyj to”. Aktualnie w sieci występuje jako Made by Ruda tworząc treści z serii: fashion, home decor, handmade, diy, parenting. Jednocześnie od 2012 roku założycielka agencji marketingowej Babski PR, która obecnie współpracuje z polskimi i zagranicznymi markami z branży fashion i beauty.

Szczegóły wydarzenia:
fama.wroc.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia