Akrobaki Show

Od zeszłego sezonu ATM Scena na Bielanach rozpoczęła współpracę również z zespołami akrobatycznymi, której efektem stały się dwa spektakularne widowiska .

Od zeszłego sezonu ATM Scena na Bielanach rozpoczęła współpracę również z zespołami akrobatycznymi, której efektem stały się dwa spektakularne widowiska na stałe włączone do repertuaru teatru.

„Akrobaki Show” wyprodukowane wspólnie z grupą akrobatyczno-artystyczną Magnifica to barwna opowieść o losach urokliwego motyla, który dopiero co ujrzał świat po raz pierwszy. Ufność z jaką się narodził i wewnętrzna ciekawość, zaprowadzą go do przeróżnych zakątków łąki, gdzie napotka rozmaitych jej mieszkańców.

Pająki na pajęczynach, laboratoryjne myszy czy świecące w nocy świetliki to tylko część postaci tej niezwykłej bajki. Radość, zaskoczenie, podziw, strach – to emocje, których doświadczy w trakcie swoich przygód. Czy poradzi sobie w świecie, który nie zawsze mu będzie przychylny?

5 i 19 października, 10 listopada oraz 8 grudnia ATM zaprasza do zapoznania się z jego historią, do śledzenia odwiecznej walki dobra ze złem, do wstrzymania oddechu, gdy z szarf zwisają, na kołach latają, na wielkiej ścieżce powietrznej skaczą młodzi artyści. Spektakl przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia.

Szczegóły wydarzenia:
scenaatm.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia