Wydarzenie odwołane. Aktywne niedziele z Kopalnią!

Zakończenie sezonu letniego nie oznacza końca działalności Kopalni – Strefy Wakacji w podwrocławskich Paniowicach.

Wydarzenie odwołane. 

Zakończenie sezonu letniego nie oznacza końca działalności Kopalni – Strefy Wakacji w podwrocławskich Paniowicach. Na najbliższe miesiące zaplanowano cykliczne wydarzenia: „Aktywne niedziele z Kopalnią” oraz „Morsowanie i zimowe pływanie w Kopalni”, które zapraszają wszystkich miłośników jesienno-zimowych aktywności do odwiedzenia obiektu.

Wszystkich zainteresowanych zimowymi kąpielami czeka aż 5 miesięcy niedzielnych atrakcji dla całej rodziny.  Pierwsze morsowanie i zimowe pływanie rozpoczęło się 3 listopada i potrwa do 29 marca.

Kopalnia Wrocław – Strefa Wakacji to miejsce, które odznacza się certyfikowaną czystością wody, piaszczystą plażą oraz zapleczem ratowniczym.

Dodatkowo, podczas cyklicznego wydarzenia zapewniona będzie profesjonalna rozgrzewka, specjalna oprawa muzyczna, a także ognisko ze strefą gastronomiczną.

Jesień to również idealny moment do rodzinnych aktywności na świeżym powietrzu. W planie jesienno-zimowych atrakcji w Kopalni Wrocław - Strefie Wakacji znajdują się m.in.: turnieje gry w bule, biegi z przeszkodami, ogniska z pieczeniem kiełbasek czy spacery z przewodnikiem po szlakach Doliny rzeki Widawy.

Kopalnia - Strefa Wakacji pragnie dostarczać rozrywki przez cały rok. Tworząc miejsce spotkań i integracji, chcemy pokazać, że jest to miejsce przyjazne spędzaniu aktywnego czasu na świeżym powietrzu, w którym coś dla siebie znajdą rodzinne grupy przyjaciół i pasjonaci sportu w każdym wieku.

Organizatorzy są otwarci na wszelkie inicjatywy sportowe, dlatego zapraszamy do siebie miłośników różnych dyscyplin sportowych: morsów, biegaczy, triathlonistów i innych.

 Stąd też powstał pomysł współpracy z Krzysztofem Gajewskim, który przeprowadzi specjalne treningi przygotowujące do zimowego pływania.

Galeria

Powiązane wydarzenia