Ania Dąbrowska – Jesienne wieczory

To Artystka, z którą wszyscy zawsze bawią się świetnie. Ania Dąbrowska – niekwestionowana królowa polskiej muzyki pop.

To Artystka, z którą wszyscy zawsze bawią się świetnie. Ania Dąbrowska – niekwestionowana królowa polskiej muzyki pop – odwiedzi tej jesieni siedem polskich miast: Gdańsk, Szczecin, Łódź, Wrocław, Katowice, Kraków i Poznań. W repertuarze znajdą się nie tylko największe przeboje Artystki, ale też niewykonywane dotąd utwory-niespodzianki.
 
Każdy z dotychczasowych albumów studyjnych Ani Dąbrowskiej pokrył się platyną, potwierdzając jej niezwykłe wyczucie uniwersalnie przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy, które w tak niepodrabialny sposób ze szczyptą melancholii śpiewa swoim ciepłym, pastelowym głosem.
 
Uznanie dla jej talentu wyraża cała branża muzyczna – Dąbrowska nagrodzona została dziewięcioma Fryderykami, a melodie i teksty jej autorstwa mają w swoim katalogu m.in. Maryla Rodowicz, Monika Brodka, Beata Kozidrak, Ania Wyszkoni, Andrzej Piaseczny czy Krzysztof Krawczyk. Nigdy jednak nie goniła na siłę za trendami i przebojami, konsekwentnie idąc własną drogą. Wiele razy potrafiła wymyślić na nowo swoją muzykę, podejmując odważne decyzje.
 
Bilety w cenach: miejsca siedzące: 99 zł (strefa C), 129 zł (strefa B), 149 zł (strefa C).

Galeria

Powiązane wydarzenia