Anna Malek – koncert autorski

Autorka zaśpiewa autorskie kompozycje, które są fuzją jej muzycznych fascynacji - jazzu, soulu oraz popu.

Artystka zaśpiewa autorskie kompozycje, które są fuzją jej muzycznych fascynacji – jazzu, soulu oraz popu. Utwory pisane do tekstów własnych, Kasi Berger, Piotra Trysły, a nawet poezji Bolesława Leśmiana i Marii Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej będzie można usłyszeć śpiewane zarówno po polsku jak i po angielsku. Oprócz kompozycji napisanych przez Anię oraz Wojtka Bergandera na koncercie nie zabraknie utworów, które są dla Anny największą inspiracją i towarzyszą jej całe życie. Anna Malek zagra z zespołem złożonym z czołowych wrocławskich muzyków.

Zagrają:

  • Rafał Karasiewicz – instrumenty klawiszowe
  • Szymon Gmerek – gitara
  • Wojtek Bergander – gitara basowa
  • Paweł Ostrowski – perkusja.
  • Gościnnie: Artur Caturian – wokal (aktor teatru muzycznego Capitol)

Anna Malek z wykształcenia wokalistka, aktorka i dziennikarka jednak w życiu zajmuje się głównie śpiewaniem i komponowaniem. Jest właśnie na etapie tworzenia autorskiego materiału. Pierwsze owoce tej pracy ujrzały światło dzienne 12 maja br. Piosenek można wysłuchać na kanale Anny Malek na Youtube oraz na Soundcloude. W 2012 roku była uczestniczką programu X Factor (Soul City). Jej przygoda w programie zakończyła się w ćwierćfinale.

Brała udział w spektaklach w 38 i 39 Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Pierwszy to „Dziubanina” w reżyserii Agaty Dudy – Gracz, drugi to „Flower Power” w reżyserii Jerzego Bielunasa. Razem z Opole Gospel Choir wystąpiła wielokrotnie podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W spektaklu „Trzej Muszkieterowie” (Teatr Muzyczny Capitol Wrocław) zagrała Damę Angielską i śpiewała zbiorówki. Występuje również w zespole Funky Kleks. Działa jako wokalistka sesyjna.

Szczegóły wydarzenia:
ckagora.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia