Architektura współczesna – od PRL do postmodernizmu

Wycieczka śladami wrocławskiej architektury powojennej – nieraz kontrowersyjnej, szokującej, ale też wyjątkowo funkcjonalnej i postępowej jak na tamte czasy.

Hello Poland zaprasza w czwartek, 12 lipca o 17.00, na wycieczkę śladami wrocławskiej architektury powojennej – nieraz kontrowersyjnej, szokującej, ale też wyjątkowo funkcjonalnej i postępowej jak na tamte czasy. Poznajcie naj(od)ważniejsze realizacje od czasów PRL do lat 90. oraz współczesności.

KDM, Okrąglak, Mezonetowiec, Trzonoliniowiec, Solpol I i Solpol II, Plac Młodzieżowy, Nowy Targ, Rotunda, Wrocławski Manhattan, Dom Naukowca, Kredka i Ołówek. Kto kojarzy te budowle we Wrocławiu? Jeżeli jesteście zainteresowani powojenną zabudową Wrocławia to Hello Poland zaprasza na interesujący spacer. Na trasie od Placu Kościuszki do Placu Grunwaldzkiego przewodnik zapozna Was z zabudową miasta spod znaku PRL i współczesności.

Zapisy:

Udział w wycieczce możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu się przez stronę internetową.
Zapisy trwają do 12.07. g. 13.00 lub do wyczerpania limitu miejsc.
Brak możliwości zapłaty gotówką na miejscu.
Cena: 29 zł/os.

Informacji na temat zwiedzania udziela się pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9.00-17.00).

Szczegóły wydarzenia:
https:

Galeria

Powiązane wydarzenia