Zdjęcie wydarzenia Arena Gigantów – Park Rozrywki. Atrakcja czasowo zamknięta

Arena Gigantów – Park Rozrywki. Atrakcja czasowo zamknięta

Park składa się z kilkudziesięciu różnych dmuchańców, atrakcji oraz wewnętrznej areny dla rodziców. Wiele atrakcji do odkrycia, nie tylko dla dzieci.

Nowa, stała atrakcja na Stadionie Wtocław czyli 3840 metrów kwadratowych rozrywki i zabawy – jeden z największych parków z dmuchańcami, czyli Arena Gigantów.

Park składa się z kilkudziesięciu różnych dmuchańców, atrakcji oraz wewnętrznej areny dla rodziców. Wiele atrakcji do odkrycia, nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych: duże zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, ruchome połykacze dzieci, skoczne kule Wipe Out, zamki do skakania, plac zabaw active center, miękka górka i wiele przeszkód do pokonania.

Wśród gigantycznych dmuchańców czekają: podwodny świat z wielką ośmiornicą i żarłocznym rekinem, ekologiczna farma ze stadem wiejskich zwierzątek, czy dżungla zwierząt z dzikimi okazami i wielkim tygrysem.

W zależności od wieku i potrzeb, każdy znajdzie coś dla siebie. Od malucha przez dzieci w różnym wieku, po dorosłych. To pierwsze miejsce we Wrocławiu, w którym bawią się również rodzice, dziadkowie, wujkowie i opiekunowie, a nie tylko dzieci. Całe rodziny mogą brać udział w zabawach, pokazach, śmiesznych konkurencjach, logicznych układankach i wielkich grach.

Atrakcje dla dzieci

Animacje zabawy, pokazy i show! Taniec, wesoła muzyka i kolorowe rekwizyty dla każdego. Mini Disco, zabawy taneczne, grające Bum Bum Rurki, pompony show, wstążki artystyczne, kolorowe peruki, zabawy z chustą animacyjną i wiele innych atrakcji.

Strefa malucha

Dmuchaniec dla najmłodszych gości Areny - ruchomy połykacz z ukrytą wewnątrz małą zjeżdżalnią, basen z kolorowymi piłeczkami, zamek do skakania i plac zabaw - wszystko pod bliskim okiem czuwającego rodzica.

Strefa giga gier

Strefa gier ale w gigantycznym wydaniu – gra w ogromnego Chińczyka, warcaby, klasy i gra planszowa. Można spróbować swoich sił w Sudoku, ułóżyć kwadrat w logicznej łamigłówce, zagrać w wielkie kółko i krzyżyk i sprawdzić swoją pamięć w grze Memory.

Atrakcje specjalne

Malowanie twarzy, balonowe zoo, kreatywne warsztaty, dojenie krowy, wielkie bańki mydlane, wizyta Kubusia Puchatka i wiele innych.

Atrakcje dla dorosłych

Największa Atrakcja Areny Gigantów – to 100 metrów toru z przeszkodami, 8 stromych zjeżdżalni  i możliwość wyścigu parami lub drużynami na czas. To tutaj dziecko ma szanse pokonać swojego rodzica!

Dodatkowo gigantyczne, trudne do pokonania  kule, mega piłkarzyki, zmiatacz rodeo, tor wyścigowy.

Arena Gigantów czynna jest codziennie w godz. 10.00-20.00. Wjazd od Al. Śląska 1, brama D. Atrakcja zlokalizowana jest na 1 poziomie krytego parkingu wielopoziomowego. Dla klientów dostępny jest bezpłatny parking.

Cennik:

  • Bilet całodzienny 45 zł (1 dziecko plus maksymalnie 2 osoby dorosłe)
  • Bilet całodzienny 85 zł (2 dzieci  plus maksymalnie 2 osoby dorosłe)
  • Bilet całodzienny 125 zł (3 dzieci  plus maksymalnie 2 osoby dorosłe).

Godziny otwarcia:

  • PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 10:00 DO 20:00
  • SOBOTA, NIEDZIELA, ŚWIĘTA: 10:00 DO 20:00

     

Szczegóły wydarzenia:
arenagigantow.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia