Zdjęcie wydarzenia Bębny dla najmłodszych

Bębny dla najmłodszych

Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze sprzyjają kreatywności, otwieraniu wrażliwości na świat dźwięków oraz wspólnemu muzykowaniu.

Wojtek Krasuski, etnograf, muzyk perkusista, muzykoterapeuta rozwija nieustannie swoje muzyczne pasje, grając na afrykańskich instrumentach etnicznych: bębnach djembe, dun dun, i balafonie, a ostatnio także na calabashu, misach dźwiękowych, handpanie, gongu i bębnie szamańskim.

Jego zajęcia „Bębny dla najmłodszych" to prawdziwe  nurkowanie w afrykańską kulturę. Warsztaty są dla uczestników wspaniałym doświadczaniem, jak i świetną formą otwierania wrażliwości na świat dźwięków oraz wspólnego muzykowania.

Muzyka powiązana jest blisko ze sferą emocji, dzięki czemu dzieci łatwiej uczą się je rozróżniać. Opiekunowie uczestnicząc w animacjach razem z milusińskimi mają okazję czerpać inspiracje do wspólnych zabaw z dzieckiem.

Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze sprzyjają kreatywności. Dzieci, mając bezpośredni kontakt z prawdziwymi etnicznymi instrumentami, nabywają nowych umiejętności związanych z rozwijaniem poczucia rytmu i nauką różnych technik gry. 

Zapisy.  

wtorek | 16.30-17.05 | uczestnicy 2-6 lata | zajęcia dla dzieci z opiekunami 

cena: 120/ mc; jednorazowe zajęcia: 40 zł.

Szczegóły wydarzenia:
swiatowid.net.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia