Zdjęcie wydarzenia Beer Geek Madness – Space Race

Beer Geek Madness – Space Race

Możecie liczyć na nieziemskie doznania, kosmiczną atmosferę i swobodne orbitowanie wokół najznamienitszych gwiazd polskiego oraz światowego kraftu.

Zagraniczni goście z Ameryki Północnej oraz Europy Wschodniej, a także plejada rodzimych browarów – wezmą udział w wyścigu, w którym stawką jest wystrzelenie Waszych kubków smakowych w kosmos.

Możecie liczyć na nieziemskie doznania, kosmiczną atmosferę i swobodne orbitowanie wokół najznamienitszych gwiazd polskiego oraz światowego kraftu. Uważajcie tylko, by za bardzo nie przyzwyczajać się do stanu nieważkości.

 Lista konkretnych browarów stających do kosmicznego wyścigu będzie publikowana na bieżąco. Niezmienna pozostaje formuła #BGM – „Płacisz raz, degustujesz ile chcesz!". Każdy astronauta otrzyma szkło degustacyjne, do którego będą serwowane piwa w próbkach 100 ml.

Piwa będzie można dowolnie powtarzać, aż do wyczerpania zapasów. Zaopatrzenie na tą dwudniową, kraftową odyseję, zarówno z każdego z Browarów zagranicznych jak i polskich - w piątek i w sobotę - stanowić będzie inny zestaw piw.

Zorganizujemy także galaktyczną strefę gastro a scena muzyczna zapewni Wam pozytywne wibracje nie z tej planety.

Partnerem odpowiedzialnym za sprzedaż biletów na tą edycję BGM jest Biletomat.pl - bilety online.

Galeria

Powiązane wydarzenia