Bezpłatne zajęcia ruchowe – Joga 50+

Uczestnicy będą ruszać się spokojnie i rozważnie, ale z uśmiechem. Organizatorzy chcą zadbać o elastyczność stawów i ścięgien.

Uczestnicy będą ruszać się spokojnie i rozważnie, ale z uśmiechem. Organizatorzy chcą zadbać o elastyczność stawów i ścięgien oraz nauczyć się, że komfort życia czasem rośnie przy niewielkim nakładzie pracy.

Praktyka na macie będzie bazowała na jodze z uwzględnieniem szczególnych potrzeb praktykujących. Zajęcia są odpowiednie dla osób, które jogę (czy jakąkolwiek formę aktywności regularnej) dopiero poznają.

Oprócz ćwiczeń fizycznych będzie można się nauczyćsię jak prawidłowo oddychać nie tylko na macie ale i na co dzień. Uczestnicy poznają też różne techniki relaksacji. Wszystko po to, aby wzmocnić ciało a dzięki temu zadbać o swój dobrostan i pogodę ducha.

Gdzie?

W szkole jogi&pilates Manomani, w Pałacyku przy ul. Kościuszki 34.

Kiedy?

Wtorki i czwartki od 16.04.2019 o 10.00.

Kto?

Na macie nauczycielka jogi Paulina Turowicz z Manomani (zamiennie z Marianną Gutterwil). Organizacyjnie Aga z Joga Na Szlaku. 

Zajęcia bezpłatne obowiązują zapisy. Szczegóły pod numerem +48 533 374 766 i emailem .

Daty i godziny zajęć mogą ulec zmianie z przyczyn  niezależnych - w takim przypadku uczestnicy zostaną powiadomieni o tym z wyprzedzeniem poprzez informacje na wydarzeniu oraz na stronie internetowej.

Szczegóły wydarzenia:
joganaszlaku.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia