Bratři v tricku – Lov / Czechy / Festiwal Cyrkopole

Czeski spektakl akrobatyczny na Cyrkopolu, poruszający aktualne tematy społeczne, takie jak weganizm, kultura spożywania mięsa i przemoc wobec zwierząt.

Przewrotny nowocyrkowy spektakl poruszający aktualne tematy społeczne, takie jak weganizm, kultura spożywania mięsa i przemoc wobec zwierząt.

Opis spektaklu

Przedstawia perypetie myśliwych z towarzystwa leśniczego The Trick Brothers, którzy wybierają się na polowanie. Razem z nimi widzowie zdobywają kolejne trofea, powiększając swoją kolekcję lisich i sarnich skór, a nawet biorą udział w myśliwskiej uczcie z daniem głównym – prosiaczkiem podawanym z idealnie schłodzonym piwem. Czy fakt, że w rolę odstrzeliwanych i przyrządzanych zwierząt wcielą się aktorki-akrobatki odbierze nam apetyt na ten iście królewski posiłek?

Spektakl pełen jest autoironicznych odniesień i drwiny z narodowych czeskich przywar. Nie zabraknie niecodziennego poczucia humoru, z którego słyną nasi sąsiedzi. Kunszt aktorski i akrobatyczny zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza – Lov operuje bowiem środkami wyrazu z pogranicza nowego cyrku, tańca i teatru ruchu. Widowisko bawi, zachwyca rozmachem, pozostawiając jednocześnie sporo przestrzeni do refleksji.

  • BILET ULGOWY: 10 zł (bilety ulgowe przysługują uczniom po okazaniu legitymacji szkolnej)
  • BILET NORMALNY: 15 zł 
  • Wiek: 7+ 
  • Miejsca są nienumerowane
  • Bilety dostępne w Mediatece (Pl. Teatralny 5 oraz w CBK FAMA) / informacje i rezerwacje: +48 71 777 99 44 wew. 2

Szczegóły wydarzenia:
fama.wroc.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia