Casting do musicalu Yesterday!

Studio Musicalowe w Światowidzie zaprasza uczestników w wieku 10-18 lat do udziału w musicalu „Yesterday” na motywach utworów The Beatles.

Studio Musicalowe w Światowidzie to miejsce, w którym dzieci i młodzież mają okazję przeżyć swoją wielką artystyczną przygodę, nabyć doświadczenia w pracy zespołowej podczas bycia na scenie oraz nawiązać nowe przyjaźnie. Zajęcia musicalowe nie tylko rozwijają talenty wokalno-taneczne uczestników, ale w atmosferze teatralnej zabawy uczą współpracy, pokonywania tremy, inspirują twórczo i dodają wiary we własne umiejętności. Ich efektem jest wspólne przedsięwzięcie – przygotowywany w trybie rocznej pracy spektakl. Pracujemy w grupach wiekowych. Premiera przedstawienia odbędzie się w czerwcu na scenie Impartu! 

W sezonie 2020/21 przygotowujemy musical „Yesterday” na motywach utworów The Beatles (w aranżacjach tradycyjnych i nowoczesnych). Jego bohaterowie - grupa zafascynowanej tańcem i muzyką młodzieży, dzięki podróży w czasie trafią w sam środek kolorowych lat 60 tych owładniętych bitelsomanią i fascynacją programami tanecznymi typu Hairspray. Surowe normy obyczajowe tamtych lat kontra współczesne bezstresowe wychowanie. Podążanie za własnymi marzeniami i pokonywanie barier. Zestawienie dwóch światów. Czy oba te odległe w czasie pokolenia różni tak wiele? Radosne, żywiołowe i pełne entuzjazmu przedstawienie, to przygoda, którą naprawdę warto przeżyć! 

Zapraszamy uczestników w wieku 10 -18 lat do udziału w castingu. Prosimy o przygotowanie piosenki w języku angielskim oraz krótkiego wiersza lub prozy w języku polskim. Uczestnicy wezmą też udział w krótkim sprawdzianie tanecznym i aktorskim.

przesłuchania w sali widowiskowa (301 II piętro)

informacje i zgłoszenia: tel. 71 348 30 10 wew. 31 lub 

Regulamin wydarzeń w ODT Światowid w okresie stanu epidemii COVID

OŚWIADCZENIE - w okresie stanu epidemii COVID

Szczegóły wydarzenia:
swiatowid.net.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia