Zdjęcie wydarzenia Dekoracja i rzeźba – Kreatywne Wakacje w Krzywym Kominie

Dekoracja i rzeźba – Kreatywne Wakacje w Krzywym Kominie

II turnus – Dekoracja i rzeźba Zostań mistrzem rzeźbiarstwa!

II turnus – Dekoracja i rzeźba Zostań mistrzem rzeźbiarstwa! Na warsztatach nauczymy się jak modelować zwierzęta poczynając od rysunku po formę przestrzenną i jej dekorację. Zobaczymy, że formy zoomorficzne mogą być dekoracją i mieć formę użytkową. A na koniec wykorzystując rzeźbiarskie umiejętności stworzymy wietrzne dzwonki.

PONIEDZIAŁEK Nauczymy się jak za pomocą kilku kresek i magicznych sztuczek narysować zwierzątko, a następnie z masy modelarskiej przeniesiemy się w przestrzeń 3 d i wykonamy dwie małe rzeźby na podstawie rysunków i analizy natury.

WTOREK Kontynuując pracę z zajęć poniedziałkowych postaramy się odzwierciedlić naturę zdobiąc pierwszą figurkę. W drugiej części zajęć puszczamy wodze fantazji i nadajemy bajecznch kolorów małym dziełom sztuki. Dekorujemy i malujemy rzeźby.

ŚRODA W ciągu całego dnia powstaną formy użytkowe inspirowane formą zwierzęcą. Powstaną doniczki – koty, serwetniki pawie, podstawki na świeczki żółwie i kto wie co jeszcze?

CZWARTEK Zajmiemy się tym co nam w duszy gra! Korzystając z modelarskich umiejętności stworzymy wietrzny dzwonek składający się z form przestrzennych i płaskich. Będziemy odbijać muszelki, gałązki i liście. Niech kształt i forma będą konkursem dla wyobraźni.

PIĄTEK Kontynuując pracę z dnia poprzedniego będziemy tworzyć formę przestrzenną w postaci dzwonka wietrznego. Czeka nas dekoracja, malowanie, komponowanie i wieszanie elementów. Powstanie piękna grająca na wietrzna dekoracja!

Prowadząca: AGNIESZKA KAMIŃSKA Artystka i architektka wnętrz, absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Jej twórczość reprezentują obrazy, rzeźba, ceramika, animacja, fotografia. Jej prace brały udział w wystawach w Wozowni w Toruniu, Bielskiej BWA, Arsenale w Poznaniu, krakowskim Pałacu Sztuki, Tossal Gallery w Walencji, Hernandez Gallery i M.A.D.S Gallery w Mediolanie. Pierwsze lata po studiach poświęciła edukacji – pracowała jako nauczyciel fotografii, grafiki komputeroej, rysunku i plastyki w Nysie. Od 2017 prowadzi we Wrocławiu pracownię projektowania wnętrz Spce Manufacture.

WIEK UCZESTNIKÓW: 6-12 lat CENA:  670 zł cena turnusu,  145 zł pojedynczy dzień CO OBEJMUJE CENA? fantastycznych prowadzących i animatorów warsztaty i kreatywne animacje wodę, soki i ciepłe napoje podczas warsztatów wyżywienie – śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek

RAMOWY PLAN DNIA WARSZTATOWEGO

  • 7:30 – 9:00 śniadanie
  • 09:00 – 10:00 zajęcia integracyjne, wyjście na dwór
  • 10:00 – 12:00 zajęcia warsztatowe cz.1.
  • 12:00 – 12:30 obiad – I danie
  • 12:30 – 14:00 zajęcia warsztatowe cz.2.
  • 14:00 – 14:30 obiad – II danie
  • 14:30 – 15:30 zajęcia kreatywne, wyjście na dwór (w piątek najczęściej organizujemy, pożegnalny seans filmowy)
  • 15:30 – 16:00 podwieczorek
  • 16:00 – 16:30 czas absolutnie freestyle.

Szczegóły wydarzenia:
krzywykomin.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia