Zdjęcie wydarzenia Dni Karpia z Kreatywnym Obiektem Multifunkcyjnym

Dni Karpia z Kreatywnym Obiektem Multifunkcyjnym

4 września 2021, rozpocznie się tegoroczna edycja Dni Karpia w Dolinie Baryczy. Regionalne święto potrwa aż do 11 listopada.

4 września 2021, rozpocznie się tegoroczna edycja Dni Karpia w Dolinie Baryczy. Regionalne święto potrwa aż do 11 listopada i na przestrzeni ponad dwóch miesięcy dostarczy turystom oraz miejscowym wielu ciekawych atrakcji. 

Dolina Baryczy to niezwykły region Polski leżący na pograniczu Dolnego Śląska i Wielkopolski. Malownicza okolica dostarcza turystom idealnych warunków do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Dni Karpia to świetna okazja, żeby poznać bliżej Dolinę Baryczy i jej dziedzictwo kulturowe, rozsmakować się w pysznej kuchni i zgłębić uroki tamtejszego krajobrazu. Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny z Milicza przygotował całodzienny program turystyczny dla całej rodziny. Zaczniecie aktywnie – pieszo lub rowerem – wybierając jedną z autorskich tras po najciekawszych atrakcjach Doliny Baryczy.

W międzyczasie będziecie mieć okazję zwiedzić wyjątkowe Muzeum Bombki, które zdradzi wam wspaniałą historię wielkiej lokalnej manufaktury i zaprezentuje zbiór blisko 6 tysięcy zachowanych ozdób choinkowych. Wreszcie – skończycie na pysznym posiłku przygotowanym z regionalnych certyfikowanych specjałów.

Bilet obejmuje: 

  • Pakiet Kreatywny KOMpas z opisem trasy wycieczkowej i grą terenową 
  • wejście do Muzeum Bombki z audioprzewodnikiem 
  • voucher na regionalny lunch w Fish Trucku KOŁO KOM (o wartości 30 zł).

Bilet można wykorzystać w każdy weekend września (sobota i niedziela w godz. 11.00-18.00). Na stronie w zakładce „wycieczki rodzinne" znajdują się do wyboru szlaki: rowerowa trasa dawnej kolejki wąskotorowej, rowerowa trasa przez lasy i stawy oraz pieszy szlak po atrakcjach Milicza. Do każdej trasy otrzymacie kreatywny przewodnik – grę terenową z zadaniami i łamigłówkami.

Szczegóły wydarzenia:
kom.edu.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia