Domówka z Nowymi Horyzontami

A gdyby tak przenieść klub festiwalowy z wrocławskiego Arsenału bezpośrednio do Twojego domu? Lato, słońce, muzyka, zabawa.

A gdyby tak przenieść klub festiwalowy z wrocławskiego Arsenału bezpośrednio do Twojego domu? Lato, słońce, muzyka, zabawa. I to wszystko jeszcze w maju. Ekipa Stowarzyszenia Nowe Horyzonty zaprasza na wyjątkową domówkę online, podczas której przywołamy ducha festiwalowej atmosfery i będziemy bawić się tak, jakby tamte dni i tamte arsenałowe noce miały nigdy się nie skończyć.

 W trakcie domówki z SNH czeka nas set muzyczny inspirowany ulubionymi filmami ekipy Stowarzyszenia, do tego gry i inne przyjemności. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 23 maja, o godz. 21:00. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń poprzez formularz.

Udział w domówce jest bezpłatny, jednak będzie nam miło, jeśli wspomożesz darowizną działalność Stowarzyszenia Nowe Horyzonty; odpowiedni link znajdzie się w mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia.

Szykujcie imprezowe stroje.

Informacje imprezowo-techniczne:

  • Wydarzenie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich
  • -udział możliwy jest tylko po wcześniejszej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy
  • -domówka będzie trwać ok. 1,5 godziny
  • -do udziału w domówce będzie potrzebne stałe łącze internetowe, komputer lub urządzenie mobilne oraz darmowa i bezpieczna aplikacja Zoom; informacje techniczne na temat aplikacji można znaleźć tutaj, w razie dodatkowych pytań – służymy pomocą:

Galeria

Powiązane wydarzenia