Zdjęcie wydarzenia Drzwi Otwarte w Fabryce Energii Centrum Jogi Wrocław

Drzwi Otwarte w Fabryce Energii Centrum Jogi Wrocław

Organizatorzy zapraszają na cały dzień z jogą podczas Drzwi Otwartych w Fabryce Energii. Co dla Was przygotowaliśmy?

Organizatorzy zapraszają na cały dzień z jogą podczas Drzwi Otwartych w Fabryce Energii. Co dla Was przygotowaliśmy?

AŻ 9 ZAJĘĆ JOGI W tym dniu będzie można spróbować praktyki różnych metod jogi z różnymi nauczycielami podczas 9 różnych lekcji w tym joga Iyengara, Vinyasa, Ashtanga, Sivananda.

WYKŁADY NA TEMAT JOGI Będzie mogli posłuchać ciekawych prelekcji na temat jogi z naszymi nauczycielami. Jeśli jesteście początkującymi joginami, albo praktykujecie od dawna - Drzwi Otwarte to idealna szansa na porozmawianie o jodze, zadanie nurtujących pytań dotyczących praktyki. 

ZNIŻKI NA KARNETY Każda osoba, która przyjdzie na zajęcia do Fabryki Energii pierwszy raz, będzie mogła zakupić karnet na kolejne zajęcia o 20% taniej! Przyprowadźcie bliskich - niech też spróbują praktyki jogi! 

RABATY NA AKCESORIA DO JOGI Od rana do wieczora będzie czynny nasz stacjonarny sklep z akcesoriami do jogi - Joga Market, w którym będą na Was czekały atrakcyjne rabaty. 

24.09.2022 (sobota) Pierwsze zajęcia o 9:00 Ostatnie zajęcia o 20:00 

ZAJĘCIA JOGI - 10 PLN ZA CAŁY DZIEŃ Z JOGĄ.

Na ten dzień zaplanowaliśmy aż 9 zajęć jogi z różnymi nauczycielami. W zajęciach może wziąć udział każdy - nie ma znaczenia, czy ćwiczysz długo czy krótko, czy też postanowisz przyjść do nas po raz pierwszy. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej praktyki! Każde zajęcia będą trwały 45 minut, aby móc poznać metodę i sposób nauczania danego nauczyciela. Zachęcamy, aby przynieść ze sobą własną matę (będzie też można kupić je na miejscu). 

WSTĘP Aby uczestniczyć w wydarzeniu wykup jednorazowy karnet za 10 zł, upoważnia do brania udziału we wszystkich zajęcia jogi. Płacisz raz, a korzystasz z tylu zajęć ile chcesz. 

Kup bilet i zarezerwuj miejsce na wybranych zajęciach.

JOGA MARKET Rabaty na wybrany asortyment! Od godz. 9:00 do 20:00 będzie czynny nasz stacjonarny sklep z akcesoriami do jogi. W tym dniu promocje będą dotyczyć wyznaczonego asortymentu sklepu - od pasków do jogi, przez ubrania, koce, klocki, aż po maty! Oferta dotyczy wyłącznie zakupów w sklepie stacjonarnym w sobotę 24.09.2022.

Organizatorzy zapraszamy do wspólnego poznania Fabryki Energii.

Szczegóły wydarzenia:
fabrykaenergii.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia