Zdjęcie wydarzenia Dzień Dziecka w kinach Helios Wrocław Magnolia Park i Helios Wrocław Aleja Bielany

Dzień Dziecka w kinach Helios Wrocław Magnolia Park i Helios Wrocław Aleja Bielany

Dzień Dziecka w kinach Helios Wrocław Magnolia Park oraz Helios Wrocław Aleja Bielany to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku.

Dzień Dziecka w kinach Helios Wrocław Magnolia Park oraz Helios Wrocław Aleja Bielany to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku.

Czekać na Was będą konkursy z nagrodami oraz bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych:

DOGTANIAN. PSI. MUSZKIETERIER

  • Czas trwania 84 min.
  • Kategoria wiekowa - od 4 lat,

Młody Dogtanian marzy, by pójść w ślady ojca i dołączyć do straży króla. Wraz ze słynnymi muszkieterierami Atosem, Portosem i Aramisem będzie musiał obronić króla przed spiskiem nikczemnego kardynała Richelieu. Czy Dogtanianowi uda się zostać muszkieterierem i podbić serce pięknej Juliette? Ta psia drużyna podbije kina! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

PAN WILK i SPÓŁKA. BAD GUYS

  • Kategoria wiekowa - od 7 lat,
  • Czas trwania 100 min.

Nigdy nie było takich pięciu przyjaciół o złej sławie jak: błyskotliwy kieszonkowiec, Pan Wilk, włamywacz Pan Wąż, mistrz kamuflażu, Pan Rekin, Pan Pirania i hakerka o ciętym języku, miss Tarantula. Kiedy złoczyńcy zostają w końcu złapani, Pan Wilk zawiera umowę - aby uratować ich wszystkich od kary więzienia postanawia, że będą dobrymi obywatelami. Czy im się to uda? Sprawdźcie sami w tej zabawnej opowieści nie tylko dla najmłodszych widzów.

DETEKTYW BRUNO

  • Kategoria wiekowa - b.o.,
  • Czas trwania 110 min.

Ośmioletni Oskar najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Mieszka w rodzinnym domu dziecka, gdzie jest mu dobrze, ale tęskni za rodzicami. Kiedy odkrywa pozostawioną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu postanawia ruszyć na poszukiwania. Do pomocy „wynajmuje” detektywa Bruno, niezbyt sympatycznego serialowego aktora. Czy pełen entuzjazmu chłopiec i zmanierowany dorosły rozwiążą zagadkę i zaprzyjaźnią się ze sobą? Detektyw Bruno to niezwykle wzruszająca
historia, którą koniecznie trzeba obejrzeć!

Na specjalne seanse z konkursami zapraszamy w weekend 28 i 29 maja oraz 1 czerwca.

Czekać na Was będą dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy! W tych dniach kina Helios będą należały do dzieci!

Ceny biletów:

  • Na seanse z konkursami w ramach pokazów z Dnia Dziecka w kinach Helios obowiązuje standardowy cennik repertuarowy kina familijnego.

Szczegóły wydarzenia:
facebook.com

Galeria

Powiązane wydarzenia