Dzień Dziecka z Wrocławskim Teatrem Lalek

Dzień Dziecka zbliża się dużymi krokami. Dla Wrocławskiego Teatru Lalek było to zawsze ważne i hucznie obchodzone święto.

Dzień Dziecka dla Wrocławskiego Teatru Lalek było to zawsze ważne i hucznie obchodzone święto.

Bardzo żałujemy, że w tym roku nie możemy Was zaprosić ani do teatru, ani do Ogrodu Staromiejskiego. Tęsknimy za spotkaniem z Wami! Brakuje nam Waszych spontanicznych reakcji, śmiechu i codziennego gwaru w foyer. Mamy nadzieję, że Wy też odliczacie dni do odwiedzin teatru.

Niedziela, 31 maja, godz. 15.00

31.05 o godz. 15.00 udostępnimy Wam jeden z naszych największych hitów - wielokrotnie nagradzane, baśniowe widowisko na podstawie sztuki Marii Wojtyszko w reżyserii Jakuba Krofty, dyrektora artystycznego WTL-u – PIEKŁO-NIEBO.

Nagranie spektaklu z okazji Dnia Dziecka będzie dostępne tutaj, aż przez 48 godzin, do godz. 15.00 2.06.

Przedstawienie zdobyło m.in. Wrocławską Nagrodę Teatralną (2017), GRAND PRIX na III Festiwalu małych Prapremier w Wałbrzychu, Świadectwo Wysokiej Jakości i Poziomu Artystycznego na XXI Festiwalu Teatralnym Korczak, Główną nagrodę za tekst sztuki na 23. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej oraz został uznany najlepszym przedstawieniem wg rankingu krytyków miesięcznika TEATR (2016/2017)

Poniedziałek, 1 czerwca, godz. 19.00 

To nie koniec niespodzianek na Dzień Dziecka! 1.06 o godz. 19.00 organizatorzy zapraszają na specjalny, 6. Rozdział BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU – bajki, którą od 6. tygodni tworzymy wspólnie w Spółdzielni Bajek Tęcza. 

Szczegóły wydarzenia:
teatrlalek.wroclaw.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia