Zdjęcie wydarzenia Dzień Mamy w Pracowni Sztukatorskiej

Dzień Mamy w Pracowni Sztukatorskiej

Zapraszamy wszystkie Mamy na niezapomniany „Dzień Mamy w Pracowni Sztukatorskiej"!

Zapraszamy wszystkie Mamy na niezapomniany „Dzień Mamy w Pracowni Sztukatorskiej"! To wyjątkowe wydarzenie stworzyliśmy specjalnie dla wszystkich miłośniczek sztuki, rękodzieła, twórczych działań, ale przede wszystkim dla pełnoetatowych Mam domowych.

Przygotowaliśmy dla Was różnorodne warsztaty, które umożliwią odkrywanie artystycznych talentów i spędzenie czasu z dala od codziennego zabiegania. W trakcie naszego wydarzenia, Mamy będą miały możliwość wyboru spośród trzech atrakcyjnych zajęć. Pierwsza opcja to malowanie kamieni - gipsowych "otoczaków". Każda Mama będzie mogła dać upust swojej wyobraźni i stworzyć unikalne wzory na tych kamieniach, które będą wspaniałą dekoracją do domu, na balkon, czy taras.

Kolejną propozycją jest wykonanie grafiki techniką linową na płytce gipsowej. To technika, która pozwala stworzyć w prosty sposób oryginalne i ciekawe prace w stylu "Line Art". Jeśli preferujesz trójwymiarowe tworzenie, to mamy dla Ciebie trzecią opcję - odlew wybranego dekoru. Będziesz miała okazję stworzyć swoją pierwszą sztukaterię, która będzie trwałą i wyjątkową ozdobą. Nie zapomnieliśmy także o naszych najmłodszych artystach! Dla dzieci od 2 lat przygotowaliśmy zabawy z gliną, plasteliną oraz malowanie gipsowych dekoracji.

Dzieci będą miały możliwość rozwijać swoją kreatywność, eksplorować różne materiały i tworzyć własne małe arcydzieła. Na przylegającym do pracowni patio, można zostawić wózek. Jest możliwość skorzystania z kuchenki mikrofalowej. Zapewniamy kawę i herbatę oraz kreatywną atmosferę w klimatycznych wnętrzach zabytkowej kamienicy. Jeśli pogoda na to pozwoli, istnieje również możliwość relaksu na naszym patio. Warsztaty odbędą się w trzech terminach: 10:00 - 12:00 12:15 - 14:15 17:00 - 19:00. Cena za udział w warsztatach: 50 zł. Dzieci do lat 10 - bezpłatnie. Dzieci od 10 lat - 25 zł. Rezerwacja miejsca i płatność on line: https://sztukatorwroclaw.asysto.pl/wizyta/krok4//15606/10040 Prosimy o wpisanie w komentarzu wieku dzieci, które zabierzesz na zajęcia. Jest również możliwość płatności gotówką na miejscu. Kontakt w sprawie warsztatów: 601 307 264.

 

Szczegóły wydarzenia:
sztukator.wroclaw.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia