Zdjęcie wydarzenia Ekstraklasa: Śląsk Wrocław vs. Widzew Łódź

Ekstraklasa: Śląsk Wrocław vs. Widzew Łódź

6 sierpnia piłkarze Śląska Wrocław po raz drugi w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy zagrają na Tarczyński Arenie.

6 sierpnia piłkarze Śląska Wrocław po raz drugi w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy zagrają na Tarczyński Arenie. W 4. kolejce zmierzą się z beniaminkiem – Widzewem Łódź. Będzie to pierwsze ligowe spotkanie tych drużyn od 2014 r., gdy łodzianie po raz ostatni występowali w najwyższej klasie rozgrywkowej. Obie drużyny, pomimo że nie zaczęły najgorzej obecnego sezonu, mają coś do udowodnienia. Zarówno Śląsk, jak i Widzew przegrali bowiem swoje spotkania w trzeciej kolejce – Widzew 2:3 z Lechią Gdańsk, a WKS 1:3 z Koroną Kielce.

Podnieść głowy po Koronie

Porażka z Koroną była pierwszą w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy dla piłkarzy Śląska. Wcześniej pokonali 2:1 Pogoń i bezbramkowo zremisowali z w derbach Dolnego Śląska z Zagłębiem Lubin. We Wrocławiu wierzą w to, że w sobotę, podobnie jak w sezonie 2013/2014, Śląsk pokona u siebie Widzew (wówczas WKS wygrał 3:1 – przyp. red.).

Bilety na Widzew już w sprzedaży

Spotkanie Śląska Wrocław z Widzewem Łódź rozpocznie się w sobotę o godz. 20.00. Wejściówki na ten pojedynek można kupować za pośrednictwem systemu on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl, w punktach stacjonarnych oraz w kasach przy ul. Oporowskiej 62. Sprzedaż odbywa się tu w dni robocze w godz. 10.00-17.00. Planując wizytę na Tarczyński Arenie warto pamiętać, że w dniu meczu kasy przy ul. Oporowskiej 62 będą czynne jedynie do trzech godzin przed pierwszym gwizdkiem.

Galeria

Powiązane wydarzenia