Festiwal Czekolady w Czasoprzestrzeni

Najlepsi Producenci czekolady z całej Polski spotkają się we Wrocławiu.

Najlepsi Producenci czekolady z całej Polski spotkają się we Wrocławiu. Na miłośników czekolady czekać będą stoiska pełne niesamowitych smaków, kształtów i kolorów, a to wszystko za sprawą ziarna kakaowca, od którego zaczyna się ta historia „Bean to bar".

Magiczne aranżacje, atrakcyjny program i wielu znakomitych gości. Do festiwalowej codzienności należeć będą dziecięce warsztaty cukiernicze oraz otwarte dla szerokiej publiczności pokazy cukierniczych mistrzów. Stałym elementem programu jest Konkurs Tortów i Małych Form dla miłośników cukiernictwa, w trakcie którego zachwycają nas jadalne arcydzieła sztuki. Tabliczki czekolady i słodycze trafią do honorowych dawców krwi, biorących udział w akcji społecznej „Oddaj krew za torbę słodyczy", w którą od lat angażują się znane marki produkujące słodycze Wawel, TAGO, Super Krówka, Cocoa. Impreza zachwyca wszystkich niezależnie od wieku. W sprawie stoisk wystawienniczych proszę o kontakt telefoniczny: 730210619 lub na adres mailowy:

Bilety w cenie 10-15 zł.

Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa:

Na terenie wydarzenia zaleca się korzystanie ze środków do dezynfekcji, zachowanie dystansu min. 1,5 metra oraz zakrywanie ust i nosa.

Galeria

Powiązane wydarzenia