#Firlejonline2: Entropia

Entropia to mieszanka muzyki black metalowej ze sludgem i post-metalem podlana psychodelicznymi dźwiękami w Firleju.

Entropia to mieszanka muzyki black metalowej ze sludgem i post-metalem podlana psychodelicznymi dźwiękami w Firleju! Koncert będzie transmitowany na stronie FB Firleja.

Entropia to powstały w 2007 roku w Oleśnicy zespół poruszający się gatunkowo w obrębie eksperymentalnego metalu, spajając w swojej muzyce elementy z pogranicza kraut rocka, sludge i black metalu oraz muzyki elektronicznej. Są autorami trzech pełnowymiarowych albumów – Vesper (2013), Ufonaut (2016) oraz Vacuum (2018), które spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem jako stopniowo wskazujące na tworzenie przez zespół własnego, unikalnego stylu.

Swoją muzykę Entropia miała okazja zaprezentować podczas licznych koncertów w całej Europie, w tym europejskiej trasy u boku Wayfarer [US] i występów na festiwalach takich jak m.in. Roadburn Festival, Primavera Sound, OFF Festival i Mystic Festival. Zespół jest też autorem utworu "Future Drugs" wchodzącego w skład ścieżki muzycznej gry Cyberpunk 2077.

Obecnie Entropia pracuje nad czwartym pełnym albumem studyjnym. Koncert odbywa się w ramach cyklu koncertów specjalnych „Firlej online 2".

Uruchomiono sprzedaż wirtualnych biletów na akcję „Firlej online 2” w cenie 10 zł. Aby wspomóc akcję, należy wejść na stronę www.firlej.wroc.pl i dokonać płatności. Wspierajmy artystów i korzystajmy z kultury we własnych domach.

Szczegóły wydarzenia:
firlej.wroc.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia