Zdjęcie wydarzenia Fleszlajt w Sztuce na Miejscu

Fleszlajt w Sztuce na Miejscu

Fleszlajt w Sztuce na Miejscu! Piestalski - to kolejny już i pewnie nie ostatni DJ'ski pseudonim Maćka Przestalskiego.

Fleszlajt w Sztuce na Miejscu! Piestalski - to kolejny już i pewnie nie ostatni DJ'ski pseudonim Maćka Przestalskiego. Od 2003 roku grywa raczej do tańca – funk, disco i house, a także niezapomniane hity z lat 80. i 90.

W autorskich audycjach muzycznych w Radiu RAM stawia na nieco bardziej wymagającą selekcję. W Radiu Wrocław Kultura rozmawia z wrocławskimi muzykami. Jest współtwórcą audycji Fleszlajt.

  • Doktor Oldskool – od 2004 roku gra we Wrocławiu funk..Współtwórca audycji Fleszlajt w Radiu RAM, rezydent legendarnego, wrocławskiego Planu B, kolekcjoner płyt winylowych. W jego setach usłyszeć można takie gatunki jak funk, disco, boogie i jazz.
  • Dejot - reprezentant wrocławskiej sceny tanecznej, bboy ekipy Funky Masons, kolekcjoner płyt, miłośnik dobrych brzmień. Organizator i współtwórca wielu tanecznych i muzycznych inicjatyw. Jego różnorodne sety wypełnione są mieszanką wielu brzmień i gatunków od klasycznego rapu poprzez funk, disco, modern boogie, soul, afro, aż po współczesne brzmienia klubowe. 

Galeria

Powiązane wydarzenia