Zdjęcie wydarzenia Głosy w deltach małych rzek – wystawa Be Together

Głosy w deltach małych rzek – wystawa Be Together

Organizatorzy zapraszają na wystawę finałową prac uczestników i uczestniczek 7. edycji Be Together – integracja i sztuka.

Organizatorzy zapraszają na wystawę finałową prac uczestników i uczestniczek 7. edycji Be Together – integracja i sztuka.

WARSZTATY I OPROWADZANIE:

  • Otwarty warsztat Be Together
  • 25.11.2022, piątek, 17:00-18:00

To warsztat, podczas którego przekazujemy głos uczestniczkom i uczestnikom tegorocznej wrocławskiej edycji Be Together. To właśnie oni będą prowadzić to spotkanie i podzielą się tymi doświadczeniami i ćwiczeniami, które były dla nich ważne, emocjonujące bądź po prostu - zapadły w pamięć. Jednocześnie warsztat będzie świetną okazją do tego, żeby doświadczyć naszej wewnętrznej pracy w Be Together. Publiczność jest zawsze zapraszana na finałowe pokazy prac, które są dla nas bardzo ważne. Trudno jednak nie przyznać, że to podczas wielomiesięcznych warsztatów dzieje się dużo magii i do tego świata ma dostęp tylko garstka uczestników. Tym bardziej zapraszamy, żeby sprawdzić, co się w tym naszym świecie dzieje.

  • Oprowadzanie sensoryczne
  • 26.11.2022, sobota, 17:00-18:00

Oprowadzanie będzie okazją do posłuchania organizatorek, twórczyń i twórców wystawy. Zaplanowaliśmy jednak też coś specjalnego! Poza opowieściami i rozmowami stworzymy okazję do tego, żeby obudzić zmysł słuchu, dotyku, uważność i kreatywność. Będzie to spotkanie, podczas którego nie tylko my opowiemy o procesie powstawania wystawy i o samym jej wyglądzie, ale też zaprosimy Was do jej doświadczenia i zobaczenia jej z różnych perspektyw. Zapisy na oba wydarzenia: Wystawa czynna będzie od 19 do 26 listopada w godzinach otwarcia Pawilonu Czterech Kopuł Muzeum Współczesnego we Wrocławiu:

  • wtorek-czwartek: 10:00-16:00
  • piątek, niedziela: 10:00-18:00
  • sobota: 10:00-20:00

O wystawie  Głosy w deltach małych rzek 

Wyobraź sobie przestrzeń, która jest bezpieczna. Miejsce, które daje Ci przyzwolenie na odczuwanie i przeżywanie wrażliwości, spontaniczności i kreatywności. Czas, w którym możesz budować uważne relacje zarówno z ludźmi, jak i z samym sobą. Zostaw natłok myśli na chwilę na boku. Pozwól swoim zmysłom obudzić się i doświadczać. To nasza rzeka. Stań nad jej brzegiem i zobacz, ile osób-dopływów posiada. Zanurz się w niej albo pozostań nad brzegiem i jeśli masz ochotę – daj się wciągnąć w nasz wspólny nurt.

W nurcie, który stworzyliśmy dla Ciebie, znajdziesz czasem zaskakujące elementy. To skarby, którymi się z Tobą dzielimy. Efekty naszych podróży, podczas których odkrywaliśmy siebie samych i siebie przed innymi. Ta wystawa to nasze szczere i delikatne pokazanie Tobie, co nam w duszach szumi. Może poczujesz gdzieś radość. Może pojawi się obawa albo smutek. Może nic w Tobie nie zadrży. I wiesz? To wszystko będzie w porządku. Najważniejsze dla nas, to nasze wspólne spotkanie. Niech nie będzie w nim ocen, ograniczeń i struktur. Spróbujmy spotkać się w przepływie, intuicji i ciekawości.<  Artystki i artyści: Anna Chorążykiewicz, Hanna Chorążykiewicz, Kamila Chyziak, Bartosz Cymbalista, Zuzanna Jakubanis, Paulina Kazimierak, Daria Kozica, Magdalena Krupa, Artur Ślusarczyk, Paulina Wieczorek, Agnieszka Złotorowicz

  • Opiekunki grupy: Ewa Budnik, Paulina Galanciak-Ilczyszyn, Viktoriia Tofan
  • Wsparcie: Agata Iżykowska, Agata Rosiak
  • Producentka wystawy: Oliwia Drozdowicz

Szczegóły wydarzenia:
be-together.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia