Zdjęcie wydarzenia Go Green: Gra terenowa połączona

Go Green: Gra terenowa połączona

Dzieci wykonają różne aktywności, które stymulują zmysły: dotyk, węch, smak, ruch, równowagę, wzrok i słuch.

Dzieci wykonają różne aktywności, które stymulują zmysły: dotyk, węch, smak, ruch, równowagę, wzrok i słuch. ZABAWA NAUKOWA w formie podchodów – śladami zwierząt oraz z elementami toru przeszkód - zostawi wspomnienia na lata! Dodatkowo zmysł wzroku i słuchu będzie stymulowany również w języku angielskim za sprawą współpracy nawiązanej z Akademią Samborsi.

Zakres słownictwa obejmie nazwy owadów, zwierząt i roślin oraz nazwy zmysłów i procesów związanych z funkcjonowaniem naszego mózgu.

FLASHCARDS, VOCABULARY GAMES & NURSERY RHYMES! DLA KOGO JEST SZLAK ZMYSŁÓW? Dla wszystkich uczestników od 4 do 8 lat z rodzicami/opiekunami.

 

O PROWADZĄCYCH:

Roksana Kaca - z potrzeby wsparcia rodzin z dziećmi stworzyła markę " SZLAK ZMYSŁÓW". Pasja powstała poprzez wspieranie najbliższych w rodzinie i w potrzebie oraz zdobycie dzięki nim doświadczenia, w postaci pozytywnych zmian w organizacji i integracji układu nerwowego. Moje holistyczne podejście do życia ma na celu uświadamiać, inspirować, motywować do działania.

To niepowtarzalna wiedza, oparta na przeżyciach codzienności. Biotechnolog, terapeuta i mama Huberta. Mój pełen profil znajdziecie na Instagramie: https://www.instagram.com/roksanakaca/ Ewa Garstka-Samborska - język angielski jest moją pasją od siódmego roku życia - był przedmiotem moich studiów oraz praktyk studenckich, a później i teraz także sposobem na życie zawodowe i w dużej mierze część życia prywatnego. Pomimo, że z pracy w charakterze nauczyciela języka angielskiego zrezygnowałam na rzecz „kariery” w międzynarodowych firmach związanych z branżą finansową, po ośmiu latach, w zeszłym roku - za sprawą własnych dzieci, Grzesia i Gabrysi, oraz na bazie obserwacji i rozmów z innymi rodzicami - założyłam swoją własną kameralną szkołę języka angielskiego dla dzieci.

Więcej o mnie na: https://akademiasamborsi.pl/o-mnie

KIEDY I GDZIE:

3 lipca (niedziela), 10:00 – 12:00 Spotkamy się na polance w parku (ul. Graniczna)

INWESTYCJA: 60 zł (rodzic + dziecko) 80 zł (rodzic + rodzeństwo (2 dzieci)) 80 zł (rodzeństwo w wieku szkolnym)

ZAPISY: e-mail: lub telefon: +48 500 132 446 (Roksana) lub 731 148 349 (Ewa).

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wypełnienie zgłoszenia i podamy szczegóły e-mailem. Zapraszamy serdecznie całe rodziny!

Galeria

Powiązane wydarzenia