Chłodno o miłości – spektakl młodzieżowej grupy warsztatowej ROBIMY

ROBIMY to młodzieżowa grupa teatralna Wrocławskiego Teatru Lalek. Finał warsztatów i premiera spektaklu 25 listopada.

Czeka nas trudny, pełen zmian czas. Nie jest łatwo zmienić to, czym żyliśmy przez wieki, ale jesteśmy na dobrej drodze, by osiągnąć cel.

Wszyscy postępujemy według sztywnych zasad. Każdy szczegół jest dokładnie przemyślany. Nie ma miejsca na pomyłki. Tylko tak jesteśmy w stanie wyzbyć się uczuć. To one powodowały, że świat się rozpadał z powodu konfliktów i wojen. My chcemy stworzyć coś nowego.

Idealną społeczność.

Tak żyje się nam znacznie lepiej. Nie trzeba ze sobą rozmawiać. W głowie nie ma tylu myśli. Między nami nie ma żadnych relacji. Każdy ma tylko swoje Ja.
Czy tak da się żyć? Czy mamy szansę przetrwać bez miłości? Jak wygląda życie w kraju wiecznego mrozu?

CHŁODNO O MIŁOŚCI

Spektakl młodzieżowej grupy warsztatowej ROBIMY

Premiera 25 listopada 2017 || 15:00 | 17:00
Wstęp wolny. Obowiązuje rezerwacja miejsc pod nr. tel. 71 335 49 07

TEKSTY, REŻYSERIA, SCENOGRAFIA, MUZYKA, PROJEKCJE VIDEO, PROJEKTY GRAFICZNE, OBSADA: Teresa Bykowska, Barbara Chłódek, Anastazja Czapska, Maja Deryło, Mateusz Gorzkiewicz, Maria Haszto, Patrycja Hofmańska, Sandra Hofmańska, Kornelia Kamieniarz, Emilia Kamińska, Agata Kosiak, Julia Kuźnik, Aleksandra Machowska, Roksana Machowska, Karolina Owczarz, Tomasz Piotrowski, Jagoda Płaneta, Joanna Suppan, Magdalena Śliwka, Kaja Urbaniuk, Julia Walczak, Ewa Wąż-Ambrożewicz, Karolina Zielińska

  • PROWADZĄCY WARSZTATY: Emilia Gumańska, Anna Haudek, Martyna Majewska, Dawid Majewski
  • ŚWIATŁO, DŹWIĘK: Alicja Pietrucka, Paweł Dobosz
  • KOORDYNACJA PROJEKTU:  Katarzyna Krajewska
  • PROMOCJA: Joanna Bryl-Góralska, Sylwia Gorzak, Tomasz Waszkiewicz

ROBIMY

To młodzieżowa grupa teatralna Wrocławskiego Teatru Lalek. W roku 2017 grupa pracowała z reżyserką Martyną Majewską, scenografką Anną Haudek, kompozytorem Dawidem Majewskim oraz VJ Emiko. Efektem działań warsztatowych jest stworzony wyłącznie przez młodzież spektakl CHŁODNO O MIŁOŚCI.

Szczegóły wydarzenia:
teatrlalek.wroclaw.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia