Zdjęcie wydarzenia Grzegorz Dolniak StandUp Show

Grzegorz Dolniak StandUp Show

Powakacyjne spotkanie z Festiwalem Wrocek już niebawem. Tym razem spotkamy się z Grzegorzem Dolniakiem.

Powakacyjne spotkanie z Festiwalem Wrocek już niebawem. Tym razem spotkamy się z Grzegorzem Dolniakiem, który już 23.09.2021r. o godz. 20:00 zaprezentuje się publiczności ze swoim stand-up show na wrocławskiej scenie w Hotelu Ibis Styles Centrum.

W najnowszym programie Grzegorza Dolniaka sprawdzicie, jak żyć spokojnie i być wypoczętym człowiekiem. Grzegorz akurat nie ma pojęcia jak to zrobić, dlatego właśnie się wypowie.

Z charakterystyczną sceniczną ekspresją i obserwacjami punktującymi absurdy dnia codziennego zdemaskuje przeszkody stojące na drodze do prawdziwego spokoju ducha. Zabierze Was w podróż po meandrach niełatwej sztuki relaksu, w której jak zawsze zobaczycie swoje odbicie.

Wydarzenie rozpocznie kilkunastominutowy support. Jesteście spragnieni dobrego humoru i fantastycznej zabawy? 

Data wydarzenia:

23 września, godz. 20.00, Miejsce: Hotel Ibis, Plac Konstytucji 3 maja 3 we Wrocławiu, bilety dostępne na stronie organizatora.

W czasie wydarzenia uczestnicy zobowiązani są do zakrywania ust, nosa oraz do zachowania dystansu społecznego, a przed wejściem na teren wydarzenia do dezynfekcji rąk. Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa. Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

Szczegóły wydarzenia:
festiwalwrocek.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia