Helicon metal promotions Kreon, Hellhaim, Savager i Ravenger

Kreon – niekwestionowana legenda polskiej sceny thrashowej.

Kreon – niekwestionowana legenda polskiej sceny thrashowej. Założona grubo ponad 30 lat temu formacja Test Fobii Kreon [na przestrzeni lat znana także jako Test Fobii lub Kreon] wraca do aktywności koncertowej po długim okresie milczenia. Zaopatrzeni w świeżą krew - w osobie nowego basisty  laureaci Jarocina'85 są w trakcie prac nad nowym materiałem, który z pewnością zaprezentują na koncercie. 

Hellhaim 

Enigmatyczny projekt zrzeszający muzyków różniących się wiekiem, doświadczeniem muzycznym, a przede wszystkim osobowością, tworzący muzykę wymykającą się jednoznacznej kategoryzacji. Dwa bardzo dobrze przyjęte wydawnictwa, zwłaszcza pełny album „Slaves of Apocalypse" z ubiegłego roku, ugruntowały pozycję kapeli na scenie solidnego heavy metalu. A ten, połączony z elementami rock'n'rolla, thrashu oraz „klimatów" dał w efekcie trudny do sklasyfikowania materiał, który zbiera tylko pozytywne opinie.

Ravenger 

Grupa z Katowic powstała w lutym 2017 roku, grająca heavy metal i hard rock w starym stylu. Inspiracje czerpie z gigantów Amerykańskiej oraz Angielskiej sceny heavy metalowej. Pod koniec listopada zespół wejdzie do studia żeby zarejestrować swój debiutancki album.

Savager

Horda dzikusów z Wrocławia grająca nieprzerwanie od 2015 roku głośny heavy metal. Olbrzymia energia zespołu na scenie i poza nią sprawia, że najmniejszy drobiazg może przerodzić się w powód do wojny. Na swoim koncie mają jedną EP zatytułowaną „Casus belli”, obecnie pracują nad długograjem. Zagrali kilkanaście koncertów w całej Polsce, udowadniając, że polskie heavy żyje i ma się dobrze. 

Bilety w cenie: 20 zł – przedsprzedaż,, 25 zł - w dniu koncertu.

Szczegóły wydarzenia:
hellhaim.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia