Hydroplan Beach Bar

We Wrocławiu beach bary wyrastają nie tylko nad Odrą. Hydroplan Beach Bar to dobra miejscówka w południowym Wrocławiu, nad stawem przy ul. Kunickiego

Beach bar o nazwie Hydroplan zostanie otwarty 27 kwietnia i wzbogaci ofertę gastronomiczną południowo-zachodnich dzielnic Wrocławia.

Hydroplan

to pierwszy we Wrocławiu beach bar znajdujący się nad stawem. Przy końcu ulicy Kunickiego trwają przygotowania do otwarcia przestrzeni zajmującej ponad hektar. Na tym obszarze autorzy inicjatywy zaplanowali ogromną strefę dla dzieci, strefę gastro z food truckami i miejscem do rodzinnego grillowania, a także boiska do siatki i gry w kometkę.

Hydroplan dla dzieci

został zaprojektowany jako miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Dla najmłodszych przewidziano ogromny, ogrodzony plac zabaw o powierzchni 1400 mkw. Maluchy będą mogły powspinać się na linarium a także skorzystać z licznych sprężynowców, huśtawek i karuzeli. Starsze dzieci na pewno chętnie skorzystają z 25-metrowej  tyrolki.

Na miejscu pojawi się również strefa eventowa ze sceną, na którą zapraszani będą muzycy, aktorzy i animatorzy kultury. Klimatyczne altany pozwolą na kameralne spędzenie czasu z przyjaciółmi. W najbliższym czasie, na terenie Hydroplanu będzie można organizować również imprezy okolicznościowe, z plenerowymi weselami włącznie.

Nowy beach bar powstaje na styku Muchoboru, Oporowa i Strachowic, w pobliżu lotniska, przy ulicy Kunickiego, 

Weekend otwarcia 10-12 maja

– Mamy ogromną ilość pomysłów i pracujemy nad tym, aby je wszystkie wcielić w życie. Chcemy stworzyć miejsce dla kreatywnych, zaangażowanych ludzi. Wszyscy są do nas zaproszeni: studenci, osoby młode, dzieci, ich rodzice i dziadkowie. Naszą ideą nie jest działanie w pojedynkę jako firma, ale projekt społeczny, który zaangażuje naszych gości do wspólnego tworzenia przestrzeni hydroplanu. Dlatego z przyjemnością zaprosimy ich do organizowania u nas własnych wydarzeń, warsztatów, spotkań integracyjnych, czy szkoleń - mówi Agata Rycombel, manager Hydroplanu

Galeria

Powiązane wydarzenia