Janusz Radek „The Best Of” w Starym Klasztorze

Koncert „The Best Of" to program złożony z ulubionych przez publiczność piosenek z przekroju całej twórczości Janusza Radka m.in z recitalu: Serwus Madonna.

Koncert „The Best Of" to program złożony z ulubionych przez publiczność piosenek z przekroju całej twórczości Janusza Radka m.in z recitali: Serwus Madonna, Dom za miastem, Opowieść Niemenem, Gdzieś-Po-Między, Z Ust do Ust, Popołudniowe Przejażdżki, Poświatowska/Radek.

Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek odważnie zagłębiał się i poznawał coraz to nowsze muzyczne przestrzenie.

W koncercie, z zespołem w przystępny, poruszający, ale jednocześnie odkrywczy sposób przedstawia widzom dotychczasową drogę.

Podczas tego wieczoru nie zabraknie więc utworów, które już od długich lat kojarzone są przez odbiorców z nazwiskiem Janusza Radka, takich jak: „Kiedy U-kochanie", „Dziękuję za miłość", „Groszki i róże", „Na moście w Avignone", „Dziwny jest ten świat", „Domek bez adresu".

Koncert odbędzie się przy zachowaniu obowiązujących obecnie obostrzeń sanitarnych i przy zajęciu dopuszczalnej liczby miejsc. Bilety: 100 zł - I pula.

Galeria

Powiązane wydarzenia