Zdjęcie wydarzenia JazzOVO – letnie, plenerowe koncerty

JazzOVO – letnie, plenerowe koncerty

Jazzowa muzyka utalentowanych artystów i relaks wśród zieleni w samym centrum Wrocławia – właśnie tak mogą wyglądać lipcowe i sierpniowe weekendy wrocławian.

Jazzowa muzyka utalentowanych artystów i relaks wśród zieleni w samym centrum Wrocławia – właśnie tak mogą wyglądać lipcowe i sierpniowe weekendy wrocławian.

Rozpoczął się cykl wakacyjnych, plenerowych koncertów 5. edycji JazzOVO. W każdy piątek (do 26 sierpnia włącznie) o godzinie 19.00, na patio jednego z najbardziej charakterystycznych budynków we Wrocławiu – OVO, odbędą się występy jazzowych artystów tworzących głównie w stolicy województwa Dolnośląskiego jak i okolicach. Dźwiękową ucztą będzie się można delektować odpoczywając na leżakach i hamakach na dziedzińcu lub siedząc w ogródkach restauracji i pubów na terenie OVO Wrocław.

Na wydarzeniu pojawi się łącznie kilkunastu artystów. Na najbliższym koncercie, już w ten piątek (15.07) wystąpi sześcioosobowa formacji FreeWolni, która była laureatem na Opole Debiuty 2011 i w programie X Factor. FreeWolni zagrają razem z Moniką Wiśniowską-Basel, która jest znana głównie z zespołu Girls on Fire.

Podczas kolejnych odsłon tegorocznej edycji JazzOVO na scenie pojawią się także m.in. Ola Turoń i Paulina Gołębiowska, zdobywczynie wielu nagród i wyróżnień w konkursach muzycznych i programach typu talent show oraz muzycy z projektu Osiecka Jazzowo - Krzysztof Żesławski, Natalia Lubrano i Łukasz Perka.

Podczas letnich wieczorów będzie można posłuchać również jazzowych kawałków Jakub Luboiński Band czy Jazz Connections by Michał Bober. 

Harmonogram:

  • 15 lipca - Monika Wiśniowska-Basel&FreeWolni
  • 22 lipca - Ola Turoń Jazz Inspirations
  • 29 lipca - Natalia Szczypuła
  • 5 sierpnia - Paulina Gołębiowska
  • 12 sierpnia - Jazz Connections by Michał Bober
  • 19 sierpnia - Jakub Luboiński Band
  • 26 sierpnia - Osiecka Jazzowo

Galeria

Powiązane wydarzenia